ІІ Юнацькі Олімпійські Ігри – підсумки четвертого дня змагань

22/08/2014

Четвертий змагальний день ІІ юнацьких Олімпійських ігор приніс у скарбничку збірної України бронзову медаль, яку у плаванні брасом на 100 м виборола учениця Харківського ДВУФК Анастасія Малявіна. Це четверта медаль молодих українських атлетів у Нанкіні.

А назагал 20 серпня було розіграно 21 комплект нагород. П”ятьма найвищими відзнаками поповнили свій запас господарі. Китайські олімпійці вибороли золоті нагороди у настільному тенісі як серед хлопців, так і дівчат,стрільбі з гвинтівки (хлопці) та у плаванні (двічі).

Чотири “золота” в активі російських спортсменів. Росіяни посіли перші місця у плаванні на 50 м спині та батерфляєм, чоловічій комбінованій естафеті 4х100м і жіночому гімнастичному багатоборстві.

На олімпійському веслувальному каналі визначились переможці у академічному веслуванні. Дві золоті нагороди в активі румунських “академіків” – вони перемогли у перегонах на двомісних човнах і у хлопців, і у дівчат. Наша пара, кияни Алла Сарканич і Дарія Галаган фінішувала першою у фіналі “Б” і у підсумку посіла 7 місце. На одиночних човнах відзначилися білоруска Крісціна Старосєлєц і представник Німеччини Тім Наске. Для німецьких атлетів це перша золота нагорода.

На турнірі з регбі-7 перемогу серед юнаків святкували французи. На другомі місці Аргентина, треті- Острови Фіджі. З-поміж дівчат на п”єдестал пошани піднялися команди Австралії, Канади та Китаю.

У середу пройшло і ряд міжконтинентальних командних змагань. У кінному подоланні перешкод кращою була команда Європи, яка випередила Південну та Північну Америки. У змаганнях з фехтування на першому місці Азія і Океанія, яка у фіналі поборола Європу-І. Киянка Інна Бровко, яка виступала у складі Європи-ІV, на шостому місці.

Окрім уже згаданих українських спортсменів велосипедисти Дарія Ткачова і Владислав Нізицький (обидвоє харків”яни) посіли 4 і 5 місця у дисципліні “крос-кантрі”. Плавець Андрій Хлопцов (м. Київ) показав восьмий час у плаванні на спині на 50 м.

Загальнокомандний медальний залік після 4-х днів змагань.

1. Китай – 11-4-8 = 23
2. Росія – 9-6-4 = 19
3. Італія – 4-3-2 = 9
4. Угорщина – 4-0-4 = 8
5. Великобританія – 3-2-3 = 8
6. США – 3-1-3 = 7
7. Тайпей – 3-1-1 = 5
8. Іран – 3-1-0 = 4
9. Бразилія – 2-3-1 = 6
10. Японія – 2-2-1 = 5
11. Україна – 2-1-1 = 4
Автор: Степан Родак

Інші новини

ukУкраїнська