ІІ юнацькі Олімпійські ігри: п’ятий день змагань

22/08/2014

П’ятий день змагань ІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор видався найврожайнішим для українських атлетів. У четвер 21 серпня у їхньому доробку відразу п’ять медалей.
Свою другу нагороду у Нанкіні, на цей раз срібну, виборов у плаванні на 800м вільним стилем рівненчанин Михайло Романчук. А перемогу здобув єгиптянин Акрам Ахмед. Також срібна медаль в активі тхеквондиста Дениса Вороновського (в/к 73кг). Денис є вихованцем Харківського училища фізкультури. В двобоях дівчат ваги до 63кг запоріжанка Юлія Міюц третя. Третє місце серед важкоатлеток (в/к до 63кг) посіла тернополянка Софія Зенченко.
Ще одну «бронзу» у цей день у складі інтернаціонального колективу у командних змаганнях з дзюдо виборола одеситка Людмила Дроздова. У поєдинках «стінка на стінку» Людмилі асистували ровесники з Аргентини, Австрії, США, Кореї та Хорватії.
У командних змаганнях стрільців-пістолетників переміг дует у складі Лідії Ненчевої (Болгарія) та Владіміра Свечнікова (Узбекистан), а у велоестафеті – збірна Європи-І.
Серед інших результатів слід відзначити перемоги китайських плавців на дистанції 50м батерфляєм серед юнаків та у естафеті 4х100м вільним стилем серед дівчат. Для переможця в батерфляї Хукусіна Ю – це третя золота нагорода, а для лідерки естафетної команди Та Шен – п’ята!
Українки Дарія Галаган і Алла Сарканич разом із своїми колегами з кубинської, німецької, хорватської і австрійської збірних виграли світову спринтерську естафетну гонку, однак цей вид змагань у олімпійську програму не входить.
А у медальному заліку трійка лідерів не змінилася. Попереду Китай, Росія і Італія. Українці з вісьмома нагородами посідають 10 місце.
Автор Степан Родак.
Джерело: www.galsports.com

Інші новини

ukУкраїнська