ІІ юнацькі Олімпійські ігри – підсумки шостого змагального дня

23/08/2014

У п’ятницю, 22 серпня, скарбничка збірної України на ІІ юнацькій олімпіаді поповнилася золотою медаллю учениці Харківського УФКАнастасії Малявіної у плаванні брасом на 200м. Це друга нагорода талановитої української плавчині у Нанкіні – на дистанції 100м у Анастасії“бронза”.
Також з бронзовою нагородою повертається додому донечанка Вікторія Сухорукова. У парі з представником Китайського Тайпею Шао-Чуан Лю Сухорукова посіла ІІІ місце у змаганнях змішаних інтрнаціональних команд зі стрільби з пневматичної гвинтівки.
Останній день олімпійської плавальної програми проходив під знаком перемог угорських і китайських спортсменів. Угорці здобули подвійну перемогуту плаванні батерфляєм на 200м (Тамаш Кендереші і Бенджамін Гратц) та на 100м серед дівчат (Ліліана Сіладжі), господарі відзначились на 200м на спині (Гуандяен Лі) та у змішаній комбінованій естафеті 4х100м. Окрім нашої Малявіноїперемагали у цей день також бразилець Матеус де Сантана (100 м в/с), хорват Нікола Обровач (50м брасом), американка Ханна Мурі(400м в/с) та росіянка Розалія Насретдінова (50м в/с).
А назагал у плаванні було розіграно 36 комплектів нагород. Найбільший урожай медалей зібрали господарі – їх у них 17, в тому числі 10 золотих. У росіян – 13 відзнак, 6 золотих, угорці “наплавали” 8 нагород, 4- найвищої проби, італійці – 7 і 4. У наших молодих атлетів 4 медалі, з них 2 золоті – не найгірше!
На турнірі бадмінтоністів розіграно три комплекти нагород. У одиночних розрядах як у хлопців, так і у дівчат домінували китайські спортсмени. У парному змішаному розряді переміг малазійсько-гонконгський дует.
В суперництві важкоатлетів визначилися переможці у вагових категоріях до 85кг серед юнаків та у 63кг серед дівчат. У хлопців переміг росіянин Хетад Хугаєв, У дівчат – таїландка Дянган Ксорн Чейді.
В стрибках на батуті рівних не було Ділану Шмідту з Нової Зеландії.
У загальнокомандному медальному заліку господарі пішли у відрив – на їх рахунку 37 медалей, з них 18 золотих. Другі росіяни – 28 і 11. Третє місце продовжує утримувати Італія – 12 і 6. У угорців завдяки успіхам у плаванні також 12 і 6, але у них менше срібних нагород. Україна піднялася на сьому сходинку рейтингу – 9 і 3.
Автор Степан Родак. За матеріалами www.galsports.com

Інші новини

ukУкраїнська