Під час проведення традиційного Форуму видавців у Львові відбудуться «Олімпійські зустрічі»

09/09/2014

Під час проведення одного з найбільших українських книжкових ярмарків «Форуму видавців», який триватиме у Львові упродовж 11-13 вересня 2014 року, для школярів-книгоманів в рамках Всеукраїнських акцій «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень» відбудуться зустрічі з уславленими львівськими спортсменами-олімпійцями. Під час цих зустрічей діти зможуть поспілкуватися зі спортсменами, взяти участь в олімпійській розминці та конкурсі «Олімпійська вікторина».

Метою заходів, які проводяться за підтримки відділення НОК України у Львівській області, є привернення уваги молодих і талановитих школярів до занять спортом, наближення та ознайомлення їх з олімпійськими видами спорту.

Гостями свята “Навчабава”, що відбудеться 11 вересня ц.р., в приміщені Палацу мистецтв (цокольний поверх) будуть: учасник трьох зимових Олімпіад (2008, 2010, 2014 рр.), стипендіат НОК України, майстер спорту України з санного спорту Андрій Кісь та учасник двох зимових Олімпіад (2008, 2010 рр.), майстер спорту України з санного спорту Юрій Гайдук. Початок – о 12 годині.

На ще одній зустрічі, що відбудеться 13 вересня ц.р. у дитячому супермаркеті “Антошка” (Львів, пл. Міцкевича, 5) буде присутня: Майстер спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики, учасниця Лондонської Олімпіади (2012 рік) Вікторія Ленишин. Початок – об 11 годині.

Запрошуються усіх бажаючі.

Інші новини

ukУкраїнська