На Жовківщині завершилися відкриті обласні змагання з велоспорту, пам’яті Заслуженого тренера України Збігнєва Керницького

16/09/2014

Цими днями з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту та проведення Всеукраїнських акцій НОК України «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень» у місті Жовква успішно проведено відкритий чемпіонат Львівської області з велосипедного спорту на шосе серед усіх вікових груп, пам’яті Заслуженого тренера України Збігнева Керницького.

Організатори змагань: управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Жовківська районна державна адміністрація; Львівська обласна федерація велосипедного спорту, Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділення НОК України у Львівській області.

Головний суддя змагань: суддя національної категорії Володимир Набойщіков (м. Львів).

Ці змагання у стародавньому місті Жовква, де активно розвивається велоспорт, де підготовано бронзову призерку Олімпійських ігор в Пекіні Лесю Калітовську, були започатковано ще в 2002 році й проводяться щорічно.

Перед стартом учасників привітали: голова Жовківської районної державної адміністрації Богдан Юрдига, начальник сектору молоді та спорту Жовківської райадміністрації Ольга Калиновська та донька Збігнєва Керницького – Аліна Бойчук, учасниця других літніх Юнацьких Оіміпйських Ігор триатлоністка Софія Прийма як учасниця цих велосипедних змагань.

У змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів та ветеранів велоспорту зі Львова, Дрогобича, Жовкви, Сокаля, Червонограда, Києва, Луганська, Хмельницького, Ужгорода, Хуста та інших міст України. Вік учасників – від 10 до 70 років. А найстаршій учасниці змагань Софії Ясногурській виповнилося 74 роки.

Учасники мали можливість розміститися та відпочити у оздоровчому таборі “Росинка” в селі Зіболки Жовківського району Львівщини.

Віце-президент федерації велоспорту Львівської області Володимир Набойщиков зазначив, що серед учасників велозмагань було чимало відомих спортсменів – наприклад, дворазова чемпіонка Європи в індивідуальній гонці на шосе Ганна Соловей.

Погода сприяла спортсменам показати хороші результати у всіх видах програми: індивідуальній гонці на 10 км та групових гонках на 20, 30, 60 км.

Серед переможців відкритого чемпіонату Львівської області з велосипедного спорту на шосе, пам’яті Заслуженого тренера України Збігнева Керницького, виявилися у різних вікових групах: Ганна Соловей, Богдана Солтис, Діана Галик, Тетяна Воїнова, Софія Прийма, Анастасія Гетьман, Олег Канака, Тадей Чебанець, Тарас Пилипів, Павло Доброгівський, Юрій Стецьків, Павло Пелех, Святослав Ковальчук, Олег Посіко, Денис Сіянчук, Артур Герхардт, Євген Гоголєв, Сергій Михайловський та ін.

Переможці та призери змагань були відзначені медалями, грамотами та кубками від організаторів.

Інші новини

ukУкраїнська