У Львові завершилися 51-і міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь – 2014»

17/09/2014

8-13 вересня 2014 року в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту, Всеукраїнської акції «Олімпійський урок» й відповідно до плану заходів Всесвітньої федерації стрільби з лука (WA-FITA) та календарного плану спортивно-масових заходів Міністерства молоді та спорту України на 2014 рік у Львові на стадіоні навчально-спортивної бази обласної організації ФСТ «Динамо»  відбулись традиційні, вже ХХХХХІ за рахунком, Міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь – 2014».

Цей турнір є одним з найдавніших спортивних змагань, який з 1964 року проводиться саме у Львові і є одним із найпрестижніших турнірів Європи та України зі стрільби з лука. Завдяки саме таким спортивним заходам підвищує свою майстерність перспективна молодь, з якої формується резерв збірної команди України.

Цьогоріч у змаганнях «Золота осінь 2014» взяли участь 211 лучників, які представляли збірні команди: 11 областей України та  м.Києва у вікових категоріях  дорослі спортсмени та юнаки.

Також у турнірі змагалися представники блочного лука.

Організаційний комітет: Міністерство молоді та спорту України, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, Федерація стрільби з лука України, відділення НОК України у Львівській області, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівська обласна федерація стрільби з лука, обласна організація ФСТ «Динамо» України.

Також від організаторів змагань  для учасників була організована  цікава екскурсія по місту на «Чудо-поїзді», який є своєрідною візиткою міста Лева.

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед жінок стали:

1 місцемсмк МАРЧЕНКО Вероніка – Львів, Колос/ШВСМ

2 місце  – мс ОЛЕКСЮК Вікторія Чернівці, МОН

3 місце мсмк СІЧЕНІКОВА Лідія Чернівці, Спартак

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед чоловіків стали:

1 місце  – мс ОМЕЛЬЧЕНКО Ігор Чернівці, МОН

2 місце  – змс ІВАШКО  Маркіян – Львів, ШВСМ-Динамо

3 місце – мсмк КОМОНЮК Віталій Львів, ШВСМ-ЗСУ

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед юнаків стали:

1 місце  – мс ДУЩАК Максим Чернівці, Колос

2 місце  – мс БУКАТЕВИЧ Борис – Львів, Україна

3 місце – кмс ХРАМЦОВ Владислав Львів, Динамо

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед дівчат стали:

1 місцемс ТРАПЕЗНІКОВА Соломія Львів, УФК-ЗСУ

2 місце  – мс ОНУФРІЙЧУК Олена  – Чернівці, МОН

3 місцекмс ІЛЬНИЦЬКА Варвара  – Херсонська, Динамо

В категорії блочний лук за результатами особистої першості

переможцями та призерами серед жінок стали:

1 місцемс ШКОЛЬНА Марія – Львів, Динамо

2 місце  – мс Д’ЯКОВА Вікторія м. Київ

3 місце мс ШКЛЯР Ксенія м. Київ

В категорії блочний лук за результатами особистої першості

переможцями та призерами серед чоловіків стали:

1 місцемс БОЛЬШАКОВ Владислав – Львів, Динамо

2 місце мсмк ЛЬВОВСЬКИЙ Дмитро м. Київ

3 місце – мсмк СОКОЛОВ Олександр Львів, Україна

В командному фінальному раунді серед жінок переможцями та призерами стали:

1 місце – Чернівецька -1.

2 місце – Львів / ШВСМ – 1 в складі: змс ПАЛЕХА Катерина; мс СОКОЛЕНКО Катерина; мсмк МАРЧЕНКО Вероніка;

3- місце – Львів / ДЮСШ «Олімпія» в складі: мс ЛУК’ЯНОВА Наталія; мс МЕЛЕЦЬ Марта; мсмк ДУБАС Ірина.


В командному фінальному раунді серед чоловіків переможцями та призерами стали:

1 місце – Львів/ШВСМ – 2 в складі: мсмк МАРЧЕНКО Дмитро; мсмк КОМОНЮК Віталій; змс ГРАЧОВ Дмитро

2 місце – Рівненська – 1

3 місце – Львів/ШВСМ – 2 в складі: змс ІВАШКО  Маркіян; мсмк ГАВЕЛКО Юрій; мсмк МОКРИНСЬКИЙ Ярослав

Серед змішаних команд:

1 місце – Львів/ШВСМ – 1 в складі: змс ІВАШКО Маркіян; мсмк МАРЧЕНКО Вероніка

2 місце – Львів/ШВСМ – 2 в складі: мсмк МАРЧЕНКО Дмитро; мс ШАБАЛІТОВА Катерина

3 місце – Львів/ШВСМ – 3 в складі: мс  ГНИП Соломія; мс ОСТРОВСЬКИЙ Михайло


В командному фінальному раунді серед дівчат переможцями та призерами стали:

1 місце – Львівська / КДЮСШ-СКА – 1 в складі: мс ТРАПЕЗНІКОВА Соломія; мс ПАЛАМАРЧУК Тамара; І р. ШМУЛЬСЬКА Ірина

2 місце – Чернівецька-1

3 місце – Нова Каховка / Суми

В командному фінальному раунді серед юнаків переможцями та призерами стали:

1місце – Чернівецька – 1

2 місце – Львівська/СДЮШОР«Електрон» в складі: мс БУКАТЕВИЧ Борис; мс БУЧАК Остап; мс ВИНОГРАДОВ Артем

3 місце – Рівненська-1.

В командному фінальному раунді серед змішаних команд переможцями та призерами стали:

1- місце – Чернівецька – 1

2 місце – Львівська / СДЮШОР«Електрон» в складі: мс БУКАТЕВИЧ Борис, мс АНТОНОВА Ксенія

3 місце – Харківська – 1.

В командному фінальному раунді серед чоловіків в категорії блочний лук переможцями та призерами стали:

1 місце – м. Березне / Черкаська область

2 місце – м.Київ-1

3 місце – Львів/КДЮСШ «Здоров’я» в складі: мс БОЛЬШАКОВ Владислав; мс МИХАЛЬЧУК Денис; І р. ГОНЧАРОВ Антон

Серед змішаних команд в категорії блочний лук переможцями та призерами стали:

1 місце – м.Київ-1

2 місце – Львів / СДЮШОР«Електрон» в складі: мс СКАЛЬСЬКА Ірина; мс КАРДАШ Ігор

3 місце – Львів/ КДЮСШ «Здоров’я» в складі: мс БОЛЬШАКОВ Владислав; мс ШКОЛЬНА Марія.

Влад Новаковський – провідний тренер збірної  команди України зі стрільби з лука

Інші новини