Ярмарок спорту у Жовкві

24/09/2014

В рамках проведення «Олімпійського тижня» 19 вересня 2014 року на міському стадіоні «Розточчя»  в  Жовкві відбувся «Ярмарок спорту». Організаторами заходу виступили сектор молоді та спорту та відділ освіти Жовківської райдержадміністрації.

Мета заходу – популяризація видів спорту, що культивуються в районі, залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом та пропаганда здорового способу життя серед дітей та молоді. У заході взяли участь учні загальноосвітніх закладів району, учасників свята привітали голова Жовківської районної державної адміністрації – Богдан Юрдига та  керівник відділу освіти – Михайло Коваль.

На ярмарку були представлені:

–         Жовківська дитячо-юнацька спортивна школа ( директор –Б.Багрій)

–         Дитячо-юнацька спортивна школа  «Юність» ( директор – І.Савка);

–         Установа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів ( директор – А.Умрихін);

–         Відділення обласної дитячо-юнацької спортивної школи ( ст.тренер – М.Колодій)

Із захопленням діти спостерігали за виступами секції дзюдо (  тренер – Сергій Горбань) та карате ( тренер – Мирослав Овчар). Свою майстерність продемонстрували юні велосипедисти ( тренер – Михайло Колодій) та вело- туристи ( тренери – Лука Павлюк та Андріан Керницький). Про особливості гри в шахи розповів тренер Володимир Копцюх. Юні авіамоделісти показали навики керування  моделями літаків ( тренер – Андрій Умрихін). Елементи тренувань легкоатлетів продемонстрували спортсмени під керівництвом тренера Ольги Братейко. Показове тренування провели юні футболісти та футболістки ( тренери – Павло Багрій та Тарас Паска).

Під час заходу діти, педагоги та батьки  отримали повну інформацію про заклади спорту, які працюють в районі, умови зарахувань та занять у секціях.

Інші новини

ukУкраїнська