В Бориславі на Львівщині успішно відбулися заходи Олімпійського уроку та Олімпійського тижня – 2014

01/10/2014

У всіх містах та районах Львівщини, на виконання доручення заступника голови Львівської облдержадміністрації Ю.Т. Підлісного від 04.08.2014 року № 2/0/19-14, успішно завершуються заходи на відзначення Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнських акцій «Олімпійський урок – 2014», «Олімпійський тиждень – 2014».

Чимало цікавих спортивно-масових заходів відбулося у місті Бориславі.

Зокрема, з ініціативи Бориславської міської ради й за участю Бориславської ДЮСШ, КП СОК «Нафтовик», спілки ветеранів футболу Дрогобиччини та ветеранів футболу м. Борислава на території спортивно-оздоровчого комплексу «Нафтовик» відбувся футбольний турнір поколінь під гаслом «Від дітей – до ветеранів», участь у якому взяли 108 футболістів у трьох вікових групах.

У приміщенні стрілецького тиру загальноосвітньої школи № 7 відбувся стрілецький турнір серед команд навчальних закладів міста. У трьох вправах зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед хлопців та дівчат змагалося 56 учасників.

30 шанувальників активного дозвілля взяли участь у легкоатлетичному пробігові між містами Трускавець та Борислав, у рамках благодійної акції на підтримку Збройних сил України та патріотичного виховання молоді.

З ініціативи Бориславської міської ради та Бориславської Асоціації інвалідів у приміщенні кінотеатру «Каменяр» відбулася також і спартакіада людей з особливими потребами, у програмі якої учасники змагалися у спортивних та мистецьких  конкурсах.

Ольга Ведернікова, головний спеціаліст управління молоді та спорту облдержадміністрації

Інші новини

ukУкраїнська