В Самборі на Львівщині успішно завершилися спортивні заходи в рамках Всеукраїнської акції «Олімпійський тиждень»

03/10/2014

З ініціативи відділу у справах молоді та спорту виконавчого комітету Самбірської міської ради й за підтримки відділення НОК України у Львівській області в місті  Самборі на Львівщині успішно завершилися спортивні заходи  в рамках Всеукраїнської акції «Олімпійський тиждень»

Так, на міському стадіоні імені Лева Броварського відбувся урочистий парад за участю молодих спортсменів, ветеранів самбірського спорту, прихильників здорового способу життя та гостей міста. Парад відкрив заступник міського голови Ю. Леськів, а хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять загиблих героїв в зоні АТО. У програмі спортивного свята відбувся дитячий футбольний турнір, змагання з пляжного волейболу, показові виступи кращих баскетболістів Самбора й змагання зі стрітболу на спортивному майданчику СШ № 7. На майданчику зі штучним покриттям відбувся  турнір з міні-футболу.

Невдовзі завершився й турнір з настільного тенісу пам’яті Л. Залюбовського, відкритий шаховий турнір м. Самбора, першість м. Самбора з легкої атлетики серед команд навчальних закладів, у якому 160 школярів змагалися у бігу на 100 м, 3000 м,  стрибках у довжину та метанні м’яча.

Чимало глядачів на міському стадіоні зібрав футбольний матч у рамках Прем’єр-ліги чемпіонату області з футболу між командами ФК «Самбір» та ФК «Погонь» (Львів).

Під час проведення заходів  «Олімпійського тижня» у Самбірській гімназії відбулася презентація історії Олімпійських ігор та шкільні змагання «Веселі старти».

Спортивно-масові заходи в Самборі завершилися змаганнями з футболу на кубок «Шкіряний м’яч».

Ольга Ведернікова, управління молоді та спорту Львівськоїоблдержадміністрації

Інші новини

ukУкраїнська