Легкоатлетичний крос з нагоди Дня українського спортовця

10/10/2014

Традиційно, на початку жовтня у місті Львові відбувається легкоатлетичний крос, присвячений Дню українського спортовця. Цього року у даного заходу своєрідний ювілей – він проводиться вже 25-й раз.

Отже, 9 жовтня 2014 року у Снопківському парку міста Львова зібралися учасники цього спортивного свята, яке завершило заходи «Олімпійський тиждень – 2014» на Львівщині. Змагання організовані управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” та Львівською обласною організацією ФСТ «Україна» за підтримки відділення НОК України у Львівській області.

Перед початком забігів учасників привітали: начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода, директор обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» Вадим Климович та голова облорганізації ФСТ «Україна» Роман Шиманський.

Змагання складалося з двох частин: спочатку за перемогу змагалися юні вихованці ДЮСШ Львівської області; після них з’ясувати, хто виявиться кращими, на дистанцію вийшли дорослі – представники збірних команд обласних профспілкових організацій, які змагались в залік ХХV ювілейної робітничої Спартакіади профспілок Львівщини. Всього до заходу долучилося 247 учасників різного віку у складі 16 юнацьких та 8 дорослих збірних команд.

Серед ДЮСШ по першій підгрупі місця розподілились наступним чином

ДЮСШ «Сокіл» – І місце;

ДЮСШ «Гарт» м.Стрий – ІІ місце;

ДЮСШ «Янтар» м.Новояворівськ – ІІІ місце.

Переможці та призери по другій підгрупі:

ДЮСШ «Іскра» – І місце;

ДЮСШ «Автомобіліст» – ІІ місце;

СДЮШОР «Електрон» – ІІІ місце.

А кращими серед збірних команд обласних профспілкових організацій стали:

Обласний комітет профспілки вугільної промисловості – І місце;

Нафтової та газової промисловості – ІІ місце;

Будівництва та промисловості будівельних матеріалів – ІІІ місце.

Переможці та призери в індивідуальному та командному заліках нагороджені грамотами, медалями та подарунками НОК України.

Інші новини

ukУкраїнська