У Львові завершилися змагання за Кубок України з санного спорту (зі стартів)

10/11/2014

На стартовій естакаді Львівського училища фізичної культури зі штучним наморожуванням льоду 7-9 листопада 2014 року відбувся Кубок України з санного спорту зі стартів серед дорослих, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат.

Загалом участь у змаганнях  взяли 129 спортсменів.

Організатори змагань: Міністерство молоді та спорту України, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, федерації санного спорту України та Львівської області, відділення НОК України у Львівській області, Львівське училище фізичної культури.

Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії  Юрій Собота (м. Львів).

Переможці та призери  змагань:

Чоловіки

1 місце  Мандзій Андрій      – Тернопільська область

2 місце  Винницький Іван    – Тернопільська область

3 місце  Бурий Володимир   – Львівська область.

Жінки

1 місце  Стецків Олена          – Львівська область

2 місце  Кравчук Світлана    – Тернопільська область

3 місце  Шхумова Олена       – Львівська область.

Юніори

1 місце  Дукач Антон            – Львівська область

2 місце  Носіков Андрій        – Тернопільська область

3 місце  Лисецький Ігор        – Львівська область.

Юніорки

1 місце  Струс Соломія         – Львівська область

2 місце  Коза Марта               – Львівська область

3 місце  Бандрівська Олена – Івано-Франківська область.

Юнаки групи А (1997-2000 р.н.)

1 місце  Демчук Андрій          – Львівська область

2 місце  Лисецький Андрій     – Львівська область

3 місце  Гібський Олександр  – Тернопільська область.

Дівчата групи А (1997-2000 р.н.)

1 місце  Гук Зоряна                  – Львівська область

2 місце  Слюсар Анастасія      – Львівська область

3 місце  Струс Соломія           – Львівська область.

Юнаки групи С (2003-2004 р.н.)

1 місце  Вербицький Назарій   – Тернопільська область

2 місце  Каращук Володимир   – Львівська область

3 місце  Горін Костянтин        – Тернопільська область.

Дівчата групи С (2003-2004 р.н.)

1 місце  Хитренко Наталія        – Тернопільська область

2 місце  Мох Олександра          – Львівська область

3 місце  Коваль Вікторія           – Тернопільська область.

Юнаки групи Д (2005-2006 р.н.)

1 місце  Бігун Євген                                   – Львівська область

2 місце  Кошулинський Володимир     – Львівська область

3 місце  Мусурівський Олег                  – Львівська область.

Дівчата групи Д (2005-2006 р.н.)

1 місце  Шкрет Ганна                              – Львівська область

2 місце  Антонюк Вікторія                       – Львівська область

3 місце  Муха Вікторія                               – Львівська область.

Інші новини