У Львові знову з’явилися білборди із зображеннями найкращого спортсмена області

12/11/2014

З ініціативи відділення НОК України у Львівській області, партнерів відділення та усієї спортивної громадськості  у Львові знову з’являються білборди із зображеннями кращого спортсмена області за підсумками окремого місяця.

Зокрема в листопаді ц.р. розміщено фотозображення фехтувальниці Яни Шемякіної та представника кульової стрільби Павла Коростильова.

Це визнання Яна Шемякіна здобула завдяки вдалому виступу на Чемпіонаті світу 2014 року в Казані, де Олімпійська чемпіонка Лондона 2012 року виборола свою першу нагороду світового ґатунку – бронзову медаль, поступившися лише у півфінальному поєдинку в додатковий час італійці Розелі Фіамінго 12-13.

Звання кращого в серпні Павлу Коростильову принесла його перемога та встановлений рекорд світу у стрільбі з пневматичного пістолета під час ІІ літніх Юнацьких Олімпійських Ігор (м. Нанкін, Китай). Виступ юного львів’янина був одним із найкращих у складі юнацької національної збірної команди України. Його чемпіонська сума у вправі ПП-2 склала 203,4 бали, що на 0,6 очка більше світового рекорду, який він і сам встановив цього року.

Встановлення таких білбордів стало можливим завдяки співпраці відділення НОК України у Львівській області з інформаційними партнерами: компаніями–операторами зовнішньої реклами «Комтех-плюс» та «Комтех-аутдор».

Інші новини

ukУкраїнська