Ерзурум та Мінськ – столиці Європейських юнацьких олімпійських фестивалів-2019

24/11/2014

Таке рішення було оголошено під час 43-ї Генеральної асамблеї Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК), яка днями завершила сою роботу в Баку (Азербайджан).
Отже, XIV зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ) пройде взимку 2019 року в турецькому Ерзурумі, а влітку XV літній ЄЮОФ збере юних олімпійців у білоруському Мінську.

Довідково:
Європейські юнацькі олімпійські фестивалі (ЄЮОФ) – це комплексі змагання, що проводяться під егідою Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК) за участю усіх європейських країн.
Змагання проводяться в непарні роки із зимових та літніх видів спорту та регламентуються Хартією ЄЮОФ. Вік учасників в залежності від видів спорту 13-17 років.
Не дивлячись на те, що Фестиваль має коротку історію, але вже зумів довести свою значимість. Аналізуючи склад учасників ЄЮОФ, можна простежити таку тенденцію, що більшість згодом потрапляє в основні збірні своїх команд і успішно виступають на Олімпійських іграх та інших міжнародних змаганнях.
В різні роки у Фестивалі від України брали участь чотириразова Олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова, Олімпійська чемпіонка з біатлону Олена Підгрушна, чемпіон світу з дзюдо Георгій Зантарая та інші.

Інші новини

ukУкраїнська