Передноворічне олімпійське свято відбулося у Стрілківській школі-інтернаті на Львівщині

19/12/2014

За підтримки відділення НОК України у Львівській області, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та особливо завдяки зусиллям педагогічного та учнівського колективів у Стрілківській школі-інтернат в День Святого Миколая відбулося захоплююче спортивно-мистецьке свято.

Саме цією школою-інтернатом, яка знаходиться в Старосамбірському районі Львівщини, опікується відділення НОК України у Львівській області. Саме Передноворічне олімпійське свято відбулося в рамках всеукраїнської акції «Ти зможеш, якщо зміг я!».

Почесним гостем заходу цьогоріч був учасник трьох зимових Олімпіад, майстер спорту з санного спорту, стипендіат НОК України Андрій Кісь, якого діти вітали з особливим захопленням. З наступаючими новорічними та різдвяними святами привітав усіх присутніх заступник директора Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Валерій Янюк.

Відтак стрілківські школярі охоче змагались в інтелектуальній грі на спортивну тематику «Олімпійський брейн-ринг», мірялися силами у спортивних вправа та іграх, а також співали пісні й танцювали.

Усі учасники цього спортивного свята були нагороджені грамотами та медалями від Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та подарунками від відділення НОК України у Львівській області. Директору навчального закладу Ярославу Цибу було передано комплект м’ячів для вихованців школи.

Інші новини

ukУкраїнська