Двоє представників спорту Львівщини – в «Топ-десятці» найкращих спортсменів України 2014 року

12/01/2015

Асоціація спортивних журналістів України (АСЖУ), спільно з усією журналістською спільнотою узагальнили підсумки спортивного 2014 року. 579 журналістів визначили десять найкращих спортсменів України за підсумками спортивного сезону 2014 року. В «Топ-десятку» увійшли й двоє представників Львівщини –  чемпіонка світу з вільної боротьби Юлія Ткач (шоста позиція) й один з найкращих каратистів світу львів’янин Станіслав Горуна (сьома позиція).

Серед десяти найкращих спортсменів України також Віта Семеренко (біатлон), Володимир Кличко (бокс), Ольга Харлан (фехтування), Олег Верняєв (спортивна гімнастика), Богдан Бондаренко (легка атлетика), Юрій Чебан (веслування), Олена Костевич (кульова стрільба), Жан Беленюк (греко-римська боротьба).

Вітаємо Юлію Ткач та її тренера Андрія Пістуна, а також Станіслава Горуну та його тренера Антона Нікуліна із заслуженим визнанням!

При цьому львів’янину Антону Нікуліну, який є головним тренером збірної команди України з карате дісталася від АСЖУ також і індивідуальна відзнака  «Приз журналістських симпатій 2014 року» !

Інші новини

ukУкраїнська