Розпочався відбір в рамках Всеукраїнської акції «Диво-дитина»

20/01/2015

Розпочався процес відбору кандидатів на відзначення в рамках Всеукраїнської акції «Диво-дитина», що була започаткована у 2009 році й яка щороку відзначає найобдарованіших дітей віком від 4 до 13 років.

Основною метою акції є пошук, відбір, нагородження та відзначення найталановитіших та найобдарованіших дітей України у п`яти номінаціях:

1)   Найрозумніша дитина;

2)   Найспортивніша дитина;

3)   Найтворча дитина;

4)   Найдивовижніша дитина;

5)   Найгероїчніша дитина.

Премія вручається за висновками експертів дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві, розумові або фізичні здібності, дітям-рятівникам.

Кожен рік участь беруть близько 3000 дітей з усіх областей України.

Проведення зазначеної премії було підтримано Президентом України, Кабінетом Міністрів України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту України, Міністерством культури і туризму України, Міністерством з питань надзвичайних ситуацій України, а також Київською міською державною адміністрацією.

Детальна інформація про  Всеукраїнську премію «Диво-дитина» умови участі та анкета – на офіційному сайті http://divo-dutuna.com/

Для участі у відборі необхідно заповнити анкету учасника, підготувати пакет відзнак, грамот, нагород, дипломів, відео-сюжетів, свідоцтв тощо, які підтверджують досягнення дитини, копію свідоцтва про народження та відіслати до 15 березня 2015 року на адресу організаторів акції: ТОВ «Премія «Диво-дитина», 03186, м. Київ, вул. авіаконструктора Антонова, 5-б, оф.712.

Ірина Капраль, управління молоді та спорту ЛОДА


Інші новини

ukУкраїнська