Дмитро Дем’янюк та Оксана Окунєва – переможці міжнародного легкоатлетичного турніру зі стрибків у висоту

19/01/2015

Цими днями в манежі спортивного комплексу Львівського державного університету фізичної культури успішно завершився традиційний ХVI Міжнародний турнір з легкоатлетичних стрибків «Меморіал Олексія Дем’янюка», який цьогоріч слугував також І етапом Кубку України зі стрибків у висоту.

Вже багато років поспіль Львів розпочинає міжнародний зимовий змагальний сезон в пам’ять про відомого українського спортсмена, майстра спорту міжнародного класу, учасника Олімпійських ігор, львів’янина Олексія Дем’янюка, який трагічно загинув у 1999 році.

Цьогоріч турнір зібрав близько 100 учасників – провідних атлетів України, а також кращих стрибунів у висоту Грузії та Словаччини.

Переможцем серед чоловіків став син Олексія Дем’янюка, львів’янин Дмитро Дем’янюк, який за спробами виявився сильнішим за представників Херсонщини Андрія Ковальова та Віталія Самойленка, які продемонстрували однаковий результат 2 м 20 см.

Серед жінок тріумфаторкою турніру стала представниця Миколаєва Оксана Окунєва з результатом 1 м 92 см, на другій сходинці розташувалися представниця Грузії Валентина Ляшенко та чемпіонка II літніх Юнацьких Олімпійських ігор в Нанкіні киянка Юлія Левченко, які показали однаковий результат 1 м 86 см.

У церемонії нагородження переможців та призерів взяли участь: начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода і старший тренер збірної України зі стрибків В’ячеслав Тиртишник.

Під час проведення цих змагань, вже традиційно львівський спортивний клуб «Висота» відзначив кращих спортсменів клубу за підсумками 2014 року. Ними визнані переможці та призери чемпіонатів України в різних вікових номінаціях: Андрій Попович, Андрій Ільницький, Сергій Слісенко, Віталій Нетикша, Ілона Заскалько, Владислав Боровський, Ганна Пилявець, Анастасія Матвійок.

Без уваги організаторів не залишились і глядачі. Серед них було проведено також благодійний розіграш призів від партнерів змагань та відділення НОК України у Львівській області.

Інші новини

ukУкраїнська