На обласному семінарі голів районних методичних об’єднань учителів фізичної культури Львівщини обговорено актуальні питання олімпійської освіти та пропаганди здорового способу життя серед школярів

13/02/2015

Цими днями на базі Бродівської ДЮСШ за участю заступника начальника обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ярослава Гавриха, виконавчого директора відділення НОК України у Львівській області Христини Опьоли, керівництва відділу освіти Бродівської райдержадміністрації відбувся обласний семінар голів районних методичних об’єднань учителів фізичної культури.

Метою семінару було обмін досвіду та ознайомлення вчителів з роботою у сфері фізичного виховання та спорту у Бродівському районі Львівщині, актуальні питання олімпійської освіти, пропаганда здорового способу життя серед школярів.

З досвідом фізкультурно-спортивної та методичної роботи поділився методист відділу освіти Бродівської райдержадміністрації Василь Стецик. Про співпрацю сектору молоді та спорту з відділом освіти району та відділенням НОК України у Львівській області розповіла завідувач сектору молоді та спорту Бродівської райдержадміністрації Наталія Гудима. Виступив на семінарі також і вчитель фізичної культури й предмету «Захист Вітчизни» Лешнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Іван Каритяк з темою  «Фізичне, військово-патріотичне та духовне виховання школярів».

Виконавчий директор відділення Христина Опьола обговорила з учасниками семінару питання організації й проведення заходів Національного олімпійського комітету та роботу шкіл мережі олімпійської освіти у Львівській області на 2015 рік.

В програмі семінару відбулася оригінальна презентація фрагментів комплексу вправ корегуючої гімнастики з учнями, віднесеними до спеціальної медичної групи (Я. Кіт) та майстер-клас з кіокушин карате (І. Сосновський).

Інші новини

ukУкраїнська