Січневий дайджест ЛУФК

23/02/2015

Спортивна частина Львівського училища фізичної культури підвела підсумки змагальної діяльності учнів закладу у січні 2015р.

Вони виявилися напрочуд вдалими для відділень стрільби з лука та фехтування.

Так, чемпіонкою України серед юніорок у стрільбі з олімпійського лука стала учениця 11 класу Соломія Гнип. Подруга і однокласниця Соломії Соломія Трапезнікова – бронзова призерка. Срібну медаль серед юніорів виборов десятикласник Антон ХудаМаксим Попович (ІІ курс) посів 6 місце, що дозволило йому увійти у список кандидатів для подальшого відбору на чемпіонат Європи.

Денис Михальчук (ІІІ курс) показав 5-ий результат у стрільбі з блочного лука серед дорослих спортсменів. Перемогу тут здобув минулорічний випускник училища Ігор Кардаш. Серед юніорів у блочному луці переміг Владислав Большаков (вип. 2013р.).

І в олімпійському луці серед дорослих спортсменів тон задавали вихованці ЛУФК: серед жінок чемпіонкою стала заслужений майстер спорту Катерина Палеха, серед чоловіків срібним призером – Георгій Іваницький. За підсумками відбіркових змагань і заключного навчально-тренувального збору усі названі спортсмени включені до складу збірної команди України на участь у чемпіонаті Європи (м.Копер (Словенія), 24 лютого – 1 березня).

Не відставали від лучників і фехтувальники. Чемпіоном України серед кадетів у фехтуванні на рапірах став учень 11 класу Максим Гаравський. Серед шпажистів перемогу здобув однокласникМаксима Артем Матевосов. Срібна медаль в активі десятикласникаОлексія Голдія, на третьому місці учень 11 класу Олександр Мітькін. Серед дівчат-шпажисток Катерина Мазепа – бронзова призерка.

У фехтувальників збірну України комплектують за результатами всеукраїнського рейтингу. Отож, на чемпіонат Європи серед кадетів і юніорів (м.Марібор (Словенія), 24 лютого – 5 березня) відібрались Максим ГаравськийАртем МатевосовОлексій ГолдійКатерина Мазепа. Причому Максим Гаравський буде виступати як серед кадетів, так і серед юніорів. В юніорській збірній до Максима приєднається і минулорічна випускниця училища Юлія Свистіль (шпага).

Січень був активним для санкарів училища. Вони взяли участь у юніорських чемпіонатах світу та Європи. На чемпіонаті світу (м.Ліллехаммер (Норвегія), 16-17 січня) Мирослав Левкович (9кл.) посів 12 місце у перегонах на двомісних санях, Роман Радченков іОрест Собота тут п’ятнадцяті. Дарія Гула (І курс) показала тринадцятий результат, Ірина Левкович (11кл.) – тридцять шостий. У змішаній естафеті Гула і Мирослав Левкович на 8 місці. На чемпіонаті Європи (м.Оберхофф (Німеччина), 24-25 січня) Мирослав Левкович одинадцятий, Дарія Гула – сімнадцята. У естафеті обидвоє замкнули сімку сильніших.

На чемпіонаті світу з санних перегонів на натуральних трасах (м.Сан Сабаст’ян (Австрія), 15-18 січня) студент І курсу Андрій Демчук посів 36 місце. Для Андрія – це успіх, адже натурбан він почав освоювати лише місяць до того.

На престижному міжнародному турнірі з кульової стрільби у Мюнхені (29-30 січня) відзначилась одинадцятикласниця Поліна КонарєваПоліна виборола срібну медаль серед юніорів у стрільбі з пневматичного пістолета на 10м.

Також слід відзначити січневий успіх вчорашніх випускників відділення вільної боротьби на молодіжному чемпіонаті України у Броварах. В їх активі відразу сім золотих медалей. Молодіжними чемпіонами України стали Ольга ШнайдерЛілія ГорішнаКатерина ЖидачевськаОксана ГергельІван ПетрівІван КусякСергій Одинак. Усі вони вибороли право змагатись на першому, історичному, чемпіонаті Європи серед молоді віком до 23 років, який 22-28 березня відбудеться у м.Валбжиг (Польща).

І на завершення пам’ятаємо про успіх знаменитої вихованки училища, олімпійської чемпіонки Лондона Яни Шемякіної, яка на етапі Кубка світу з фехтування на шпагах у Барселоні (23-25 січня) виборола бронзову нагороду.

ufk.lviv.ua

Інші новини

ukУкраїнська