Тбілісі має всі шанси провести один з найкращих Олімпійських фестивалів

26/02/2015

Координаційна комісія Європейський Олімпійських Комітетів (ЄОК) під керівництвом Йозефа Ліби востаннє перевірила Тбілісі (Грузія), яке вже в липні цього року прийматиме XIII літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль.
Інспектори відзначили значний прогрес у будівництві Олімпійського селища та всіх спортивних об’єктів, а також потенціал команди організаторів, яка робить все необхідне для того, щоб ЄЮОФ-2015 пройшов на високому рівні.
«Сьогодні ми завершили огляд інфраструктури Олімпійського фестивалю. Під час попередньої перевірки ми були дещо стурбовані гандбольною ареною і плавальним комплексом, але сьогодні бачимо, що будівельні роботи значно просунулись і це дуже приємно», – наголосив Йозеф Ліба.
Голова Оргкомітету Тбілісі-2015 Алексі Ахвледіані відзначив впевненість членів Координаційної комісії у тому, що Фестиваль пройде без будь-яких труднощів, адже всі роботи ведуться в обумовлений строк і Тбілісі має всі шанси провести один з найкращих Олімпійських фестивалів.

Довідково:
XIII літній ЄЮОФ відбудеться з 26 липня по 1 серпня 2015 року у Тбілісі (Грузія).
Планується, що у змаганнях візьмуть участь майже 4000 спортсменів з усіх 49 країн-членів Європейських Олімпійських Комітетів.
Юні олімпійці боротимуться за нагороди у 9 видах спорту: дзюдо, тенісі, спортивній гімнастиці, велоспорті, легкій атлетиці, плаванні, волейболі, гандболі та баскетболі.

Інші новини

ukУкраїнська