Вийшло друком нове число журналу «Наш Спорт» (Випені, США)

19/03/2015

В Україні з’явилося чергове 51-е число журналу «Наш Спорт» – друкованого органу українських спортивних організацій США. Цей журнал ось ужепонад  50 (!) років поспіль виходить друком українською мовою далеко від України – поблизу американської столиці, в містечку Випені, штат Ню Джерсі. Видається, що жодне українське видання спортивної тематики не має такої давньої й неперервної історії.

У новому номері цього часопису пресовий референт, а сучасною мовою головний редактор, до слова єдиний (!) за всю історію часопису – Омелян Твардовський сформував матеріали з нагоди відзначення 90-літнього ювілею Українського спортово-виховного товарситва «Чорноморська Січ», 45-річчя діяльності літньої Спортової Школи, про 30-і Українські Спортові Ігрища молоді УСЦАК, про інші події та діяльність в системі організованого спортивного руху української діаспори США та Канади. Особливої уваги заслуговує допис про Маркіяна Паславського – вихованця Пластового осередку та УСВТ «Чорноморська Січ» й загалом української громади США, випускника військової Академії Вест Пойнту, який героїчно загинув поблизу Іловайська зоні АТО із псевдом «Франко».

Журнал як завжди містить численні фотографії зі спортивного життя української діаспори. Зауважимо, що частина матеріалів дублюється англійською мовою, а наприкінці журналу чимало місця відводиться вітальним, рекламним листам від різноманітних українських організацій діаспори та окремих родин.

Сьогодні зусиллями керівників Української Спортової Централі Америки й Канади (УСЦАК) – керівного органу організованого українського спорту в діаспорі, річники “Нашого Спорту” містяться в кількох книгозбірнях України, в т. ч. й у фондах Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, кількох обласних бібіліотек, бібліотеках галузевих вищих навчальних закладів, а також у приватних збереженнях.

Сподіваємося, що коло читачів журналу «Наш Спорт» як завжди, буде широким і зацікавленим.

Інші новини

ukУкраїнська