Львівщина по-святковому зустріла учасників міжнародного проекту «Забіг Миру»

26/03/2015

26 березня 2015 року на площі біля пам’ятника Михайлові Грушевському у м. Львові відбулася урочиста зустріч учасників міжнародного марафону «Забіг Миру», організована управлінням молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, обласним центром «Спорт для всіх» та відділенням НОК України у Львівській області. Участь в урочистій церемонії взяли начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода, начальник обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області, учасниця зимових Олімпійських Ігор в Ліллегаммері Христина Подгрушна-Опьола. Особливим гостем свята став срібний призер Ігор Олімпіади 2008 року в Пекіні, Заслужений майстер спорту з вільної боротьби львів’янин Андрій Стаднік, представники громадських спортивних організацій, ветерани спортивного руху Львівщини, любителі бігу та ін., які щиро й з оплесками вітали учасників львівського етапу Івана Артеменка та Сергія Попова, які без зупинки продовжили свій шлях на Яворівщину й далі до українсько-польського кордону.

В рамках проекту передбачається здійснити найдовший в світі забіг без зупинок довжиною понад 18 000 км. від Києва до 42 столиць європейських країн. Метою цього спортивного заходу, який стартував в столиці України, є подякувати населенню європейських країн за підтримку України в її європейському виборі.

Загалом цей унікальний надмарафон проводиться Світовим Конгресом українських молодіжних організацій спільно з громадськими діячами та марафонським клубом «Тарас Бульба».

Забіг планується зареєструвати в книзі рекордів Гінеса як найдовший безперервний забіг, здійснений однією групою людей з 12 українців, серед яких Іван Артеменко, Наталія Мартіашвілі, Віктор Мазярчук, Павло Степаненко, Роман Жорін, Олексій Кононенко, Слава Лазюта, Ігор Новіков, Ксенія Джуган, Геннадій Кузнєцов, Сергій Попов, Дмитро Бабенко.

Інші новини

ukУкраїнська