В Сокалі відбувся обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

31/03/2015

28 березня 2015 року на спортивній базі Сокальського навчально-виховного комплексу успішно завершився обласний фінал Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Ці змагання, організовані управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Львівським регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», відділенням НОК України у Львівській області, відбулися за програмою ХХІV спортивних Ігор Львівщини та обласних змагань для осіб з інвалідністю, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких.

Головний суддя змагань: суддя першої категорії Мар’яна Копейка (м. Сокаль).

Участь у змаганнях взяли 16 сімейних команди у складі: мама, тато та дитина (хлопчик або дівчинка 2005-2007 р.н.), які представляли родинні колективи з 6 районів та 3 міст обласного значення Львівщини.

Родини випробовували свої сили у командній та в особистій першостях, до яких входила низка різноманітних спортивних естафет та конкурсів: «Мисливство», «Смуга перешкод», «Слалом», «Хокей», «Єралаш». Залік проводився для сімей, які декларували уміння плавати (оскільки це є умовою всеукраїнського фіналу) й для тих, які виконували загальні завдання.

Цьогоріч вперше у таких цікавих й соціально значимих змаганнях взяла участь і сім’я, де виховується дитина з інвалідністю, зокрема родина Шот з міста Червонограда: Аня, її мама Люба та сестра Ірина. Вони виконували вправи у естафетах «Мисливство», «Слалом» та «Хокей». Саме цей факт неабияким чином спонукав усіх учасників, організаторів, уболівальників та суддів до суспільної єдності та взаєморозуміння. Й саме виступ сім’ї Шот найбільше підтримувався іншими родинами та їхніми дітьми.

Усі переможці та призери були відзначені кубками, медалями та грамотами від Львівського обласного центру «Спорт для всіх», а також спортивним інвентарем від відділення НОК України у Львівській області. А серед найкращих виявилися сім’ї: Лисяк (Сокальський район), Глушик (м. Червоноград), Купчинських (Пустомитівський район), Лєпьохіних (Сокальський район), Лазор (м. Червоноград) Вапенських (Самбірський район).

Абсолютні переможці обласних змагань – а це сокальська родина Лисяків, будуть представляти Львівщину на Всеукраїнському фіналі фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я», що відбудеться 14-16 травня 2015 року у м. Києві.

Але попри офіційні результати – переможцями виявилися усі учасники – сімейні команди були надзвичайно задоволені шансом випробувати себе на спортивній арені, представити свій район чи місто, можливістю поспілкуватися й загалом активно й змістовно провести час у сімейному колі.

Загальнокомандні підсумки обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я»:

І місце – Сокальський район
ІІ місце – м. Червоноград
ІІІ місце – Пустомитівський район
ІV місце – Самбірський район
V місце – м. Новий Розділ
VІ місце – Жовківський район
VІІ місце – Жидачівський район
VIII місце – м. Стрий
IX місце – Стрийський район

Особиста першість (серед сімей, які виконують комплексні естафети всієї програми, включаючи естафети на воді):

І місце – сім’я Лисяк (Сокальський район)
ІІ місце – сім’я Глушик (м.Червоноград)
ІІІ місце – сім’я Купчинських (Пустомитівський район)
ІV місце – сім’я Сенів (м.Н.Розділ)
V місце – сім’я Качмар (Жидачівський район)
VІ місце – сім’я Рогач (Самбірський район)
VІІ місце – сім’я Яцишин (м.Стрий)
VIII місце – сім’я Столярських (Стрийський район)
— сім’я Мотник (Жовківський район) – не отримала залікових очок

Особиста першість (серед сімей, які виконують комплексні естафети без плавальної програми):

І місце – сім’я Лєпьохіних (Сокальський район)
ІІ місце – сім’я Лазор (м.Червоноград)
ІІІ місце – сім’я Вапенських (Самбірський район)
ІV місце – сім’я Сало (Жовківський район)
V місце – сім’я Мандзій (Пустомитівський район)
VІ місце – сім’я Шалаєвих (м.Н.Розділ)

Інші новини

ukУкраїнська