Маркіян Івашко – найкращий спортсмен Львівщини в березні 2015 року

03/04/2015

Традиційне голосування членів виконкому відділення НОК України у Львівській області та членів колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками березня 2015 року Заслуженого майстра спорту, вихованця Львівської школи вищої спортивної майстерності Маркіяна Івашка (тренер Олександр Несен).

Такого визнання уславлений львівський олімпієць Маркіян Івашко здобув завдяки яскравій перемозі в грецькому містечку Марафон на Гран-Прі Європи зі стрільби з лука. В цих цьогорічних представницьких змаганнях взяли участь 294 кращих спортсмени континенту (189 чоловіків та 105 жінок), які представляли команди 37 країн Європи. Саме на цих змаганнях лучники мали ще й можливість здобути або добрати омріяні ліцензії на І Європейські ігри 2015 року в Баку.

За результатами особистих змагань на цьому престижному європейському спортивному форумі кращим серед українських лучників виявився львів’янин Маркіян Івашко (Львівська ШВСМ, Динамо / Україна), який у фінальній сутичці з представником збірної команди Італії – Давідом Пасквалюччі в остатній серії з максимальним влучанням 30 очок з «30» зумів довести перебіг фіналу до перестрілки. В перестрілці М.Івашко максимальним влучанням «10» на «7» здобув впевнену перемогу та став переможцем Гран-прі Європи 2015 року.

Незабаром відбудеться вшанування найкращого спортсмена Львівщини та його тренера.

Спортивні досягнення: Член збірної команди України, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів Європи, багаторазовий призер чемпіонатів світу, учасник ХХІХ Олімпійських ігор в Пекіні (ІV місце) та  ХХХ Олімпійських ігор в Лондоні (V місце), неодноразовий призер етапів Кубку світу, багаторазовий переможець міжнародних змагань Гран-Прі, багаторазовий чемпіон України.

2007 рік

– ІІ м. особисто на Чемпіонаті світу (Туреччина),  рекордсмен світу в команді,

– V м. – особисто на Чемпіонаті світу (Німеччина).

2008 рік

– ІІ м. особисто на Чемпіонаті Європи (Франція),

–  V м. особисто на етапі Кубка світу (Туреччина),

–  ІV місце в командних змаганнях на Олімпійських іграх в Пекін (Китай);

2010 рік

– ІІІ м. особисто, ІІ м. в команді на чемпіонаті Європи в приміщенні (м.Пореч, Хорватія),

ІІІ м. особисто на чемпіонаті Європи (м.Роверетто,Італія),

– ІІІ м. в команді на Гран-прі Європи (м.Москва, Росія);

– ІV м. в команді на етапі Кубка світу (м.Анталія,Туреччина).

2011 рік

1 м. в команді на чемпіонаті Європи в приміщенні (м. Камбрілс, Іспанія),

3 м. в команді на Гран-прі Європи (м.Бое, Франція);

– 5 м. в команді на етапі Кубка світу (м.Анталія,Туреччина);

– 3 м. в команді на етапі Кубка світу (м.Огден, США);

– 5 м. в команді на чемпіонаті світу (м.Турин, Італія)

виборов ліцензію на ХХХ Олімпійські ігри.

2012 рік

– ІІІ м. в команді на етапі Кубка світу (м. Шанхай, Китай);

– ІІ м. особисто, 5 м. в команді на етапі Кубка світу (м.Анталія,Туреччина);

– 4 м. особисто, ІІІ м. в команді на чемпіонаті Європи (м. Амстердам, Нідерланди).