Кращі спортсмени Львівщини отримають стипендій

10/04/2015

Сто сімдесят п’ять кращих спортсменів Львівської області області отримають стипендії імені Андрея та Климентія Шептицьких на загальну суму дев’ятсот тисяч гривень. Відповідне розпорядження підписав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Кошти для виплат стипендій департамент фінансів Львівської ОДА братиме за рахунок асигнувань, передбачених в обласному бюджеті для управління молоді та спорту.

Також керівник Львівщини доручив управлінню молоді та спорту ЛОДА забезпечити виплату стипендії ім. Андрея та Климентія Шептицьких провідним спортсменам області з квітня поточного року.

Стипендії призначаються з метою створення сприятливих умов для підвищення спортивної майстерності провідних спортсменів Львівщини, морального і матеріального заохочення спортсменів для досягнення високих спортивних результатів.

Зокрема, серед тих, хто отримуватиме обласні стипендії такі титуловані спортсмени як  Марія Музичук – чемпіонка світу з шахів 2015 року; Юлія Ткач – чемпіонка світу 2014 року з вільної боротьби; Олександр Петрів – чемпіон Олімпійських ігор у Пекіні 2008 року; Яна Шемякіна – чемпіонка Олімпійських ігор Лондоні 2012 року та інші.

Також до числа тих хто отримуватиме стипендію увійшли сімнадцять  спортсменів з інвалідністю, які своїм сильним духом створюють позитивний імідж нашій державі на міжнародній арені.

Інші новини

ukУкраїнська