Львівщина визначилася з командою-учасницею фінальних всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя»

28/04/2015

23 квітня 2015 року на святково прибраній навчально-спортивній базі «Динамо» у місті Львові за чудової сонячної погоди успішно відбувся обласний фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

На змагання прибули 28 кращих шкільних команд – переможці районних та міських етапів «Олімпійського лелеченя-2015». Разом з усіма поза конкурсом змагалася також і збірна команда Львівського регіонального центру «Інваспорт» у складі школярів Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату № 102 для дітей з вадами розвитку та Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з важкими порушеннями мовлення «Довіра» (представники команди Олександра Петрусенко та Юрій Гудима).

При цьому усі команди-учасниці отримали в подарунок м’ячі, книги та сувенірну продукцію від НОК України.

Цьогорічні змагання, відповідно до позитивного вирішення звернення НОК України до Міністерства закордонних справ України, проводяться під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

Учасників цього справжнього олімпійського дитячого свята вітали: голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський; начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода; керівник регіонального відділення Олімпійської академії України Оксана Вацеба; керівник обласної організації фізкультурно-спортивного товариста «Динамо» Віктор Яцковець; директор обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович; директор обласного центру «Інваспорт» Мирослав Николаєв; начальник відділу обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Ігор Вовк; лікар обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Людмила Орлова та ін.

Особливо тепло учасники святкового спортивного дійства вітали видатних спортсменів, олімпійців Львівщини, серед яких: Олімпійський чемпіон Пекіну Олександр Петрів (кульова стрільба); учасник останніх трьох зимових Олімпійських Ігор Андрій Кісь (санний спорт); учасниця Лондонської Олімпіади Вікторія Ленишин (художня гімнастика); бронзова призерка І Юнацьких олімпійських ігор в Сінгапурі Оксана Райта (легка атлетика) та ведуча свята, учасниця зимових Олімпійських ігор в Ліллехаммері, виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Христина Опьола (гірськолижний спорт).

Після урочистого параду учасників одна з кращих гімнасток України Вікторія Ленишин провела олімпійську розминку Do like Olimpians.

Кращі шкільні команди Львівщини під орудою головного судді змагань, вчителя-методиста Львівської ЗОШ № 50 Галини Колотело, а також суддів Василя Заїки (вчитель-методист Львівської ЗОШ № 2), Михайла Ковалика (старший вчитель Львівської ЗОШ № 5), Ольги Тарнакіної (директор ЛДЮСШ-2); Віталія Тарнакіна (старшого тренера відділення легкої атлетики ЛДЮСШ-2 та Львівської ШВСМ); Мар’яна Левицького (методиста ЛДЮСШ-2) та бригади студентів-практикантів Львівського державного університету фізичної культури, змагалися у трьох видах програми: комплексна колова естафета, олімпійська вікторина та перетягування канату.

Особливо ладно вдалося провести комплексну командну естафету, оскільки обласна федерація легкої атлетики люб’язно надала для її проведення спеціалізований, спеціально адаптований для дітей легкоатлетичний інвентар. Але видається, що самим учасникам найбільше сподобалося випробування з перетягування канату.

За результатами безкомпромісної, цікавої та захопливої боротьби визначилися кращі команди, серед яких:

1 місце – команда СЗШ № 30 м. Львова (представник Т. Гливка);

2 місце – команда Червоноградської гімназії (представник С. Алексєєва);

3 місце – команда Солонківської СЗШ Пустомитівського району (представник Я. Юркевич).

Отже саме львівські шестикласники готуватимуться до всеукраїнського фіналу й матимуть честь представляти Львівщину.

Подарунки та грамоти отримали також і команди за результатами окремих видів програми, зокрема:

Комплексна командна спортивна естафета

1 місце       Сокальський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – ліцей”

2 місце       Бориславська СЗШ №4.

3 місце       Погірцівська СЗШ І-ІІІ ст. Самбірського району

Перетягування канату

1 місце       СЗШ №3 м. Новий Розділ

2 місце       СЗШ №30 м. Львів

3 місце       Солонківська СЗШ Пустомитівського району

Олімпійська вікторина

1 місце       Червоноградська гімназія

2 місце       НВК СЗШ – ліцей м. Моршина

3 місце       СЗШ №18 м. Львова

Загальні підсумки подані тут

Інші новини