IV міжнародний Розточанський марафон відбудеться під патронатом голови Львівської облдержадміністрації

07/05/2015

В неділю, 10 травня ц.р. з центральної площі міста Яворова стартуватиме четвертий міжнародний Розточанський марафон Яворів-Любачів. Ці унікальні змагання з бігу на олімпійській дистанції 42 кілометри 195 метрів, які щорічно об’єднують дві сусідні країни – Республіку Польщу та Україну, проводяться вже традиційно: старт та фініш почергово приймають місто Яворів (Україна) та Любачів (Польща).

Цьогоріч до участі в марафоні зголосилось понад 150 бігунів. Марафонці розпочнуть свій довгий біговий шлях на території України, й пробігши шляхами Яворівського району Львівщини та Любачівського повіту Подкарпатського воєводства Республіки Польща, фінішуватимуть на площі Ринок у місті Любачеві. Це єдиний в Європі марафон, де учасники бігом перетинають міждержавний кордон.

Також вперше цього року передбачається можливість пробігти марафон естафетною командою: три чоловіки та одна жінка, етап довжиною орієнтовно по 10 км.

Серед організаторів Розточанського марафону-2015: з українського боку – управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Яворвіська райдержадміністрації та Яворівська районна рада, відділення НОК України у Львівській області, федерація легкої атлетики Львівської області; з польського боку – повітове староство в Любачеві, Підкарпатське воєводство Республіки Польщі, низка польських бігових осередків. В попередні роки українсько-польський або польсько-український кордон перетинали марафонським бігом понад 100 осіб.

За додатковою інформацією можна звертатися до координаторів марафону Ярослава Кондюха (українська сторона) за тел. 097-4114951, 093-9426112. е-пошта: c_ultra@ukr.net. та Йозефа Колодзея (польська сторона) за тел. +48-603-49-00-91.

Інші новини

ukУкраїнська