Спортивні вихідні з нагоди відзначення Дня Європи

15/05/2015

Цими вихідними на Львівщині відбуватиметься низка спортивно-масових заходів, присвячених відзначенню Дня Європи.

Зокрема, 16 травня 2015 року у місті Миколаєві відбудуться змагання з баскетболу 3 х 3 у рамках за програмою ХХІV спортивних Ігор Львівщини. Змагання проводяться управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки відділення НОК України у Львівській області. Головний суддя змагань – Тупис А.Б. (м. Миколаїв).

У змаганнях, які відбудуться на спортивній базі Миколаївського СОК «Ювілейний», візьмуть участь збірні команди районів області та міст обласного значення. Склад команди: 4 чол. та 4 жін. (3 особи основний склад + 1 запасний, 1997 р.н. та старші) та один представник.

Приїзд та реєстрація команд 16 травня до 10.00 год. Урочисте відкриття змагань відбудеться об 11.30 год. Початок змагань о 12.00 год.

А вже 17 травня 2015 року у місті Стрию Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом молоді та спорту Стрийської міської ради організовують турнір з волейболу (ДЮСШ, (вул.Крушельницької, 18а) та змагання з настільного тенісу серед дорослих та серед школярів (ЗОШ №3, вул.50-річчя УПА).

Інші новини

ukУкраїнська