Санкарі олімпійці ознайомили школярів зі своїм видом спорту.

26/05/2015

Нащодавно на базі районної бібліотеки №19 міста Львова (вул. Симоненка, 10) відбулась зустріч з олімпійцями в рамках Всеукраїнського проекту “Do like Olimpians”.

В гості до школярів завітали: учасник трьох зимових Олімпіад, стипендіат НОК України, майстер спорту України з санного спорту Андрій Кісь; учасник двох зимових Олімпад, майстер спорту України з санного спорту Роман Захарків; майстер спорту України з санного спорту Анастасія Полуситок; головний тренер національної збірної команди України з санного спорту Тарас Гарцула, тренер СДЮШОР “Беркут” з натурбану (санний спорт на природних трасах) Мар’ян Гузнер та директор дитячо-юнацької спортивної школи «Беркут» Степан Бандрівський.

__ ___ Діти мали унікальну можливість на власні очі побачити і торкнутись спортивного інвентаря спортсменів, примірити шолом та спеціальні рукавички, посидіти на справжніх олімпійських санках, поспілкуватись з олімпійцями. Для найбільш уважних школярів, які змогли дати відповіді на запитання про санний спорт, спортсмени подарували олімпійські щоденники від НОК України. Також виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Христина Опьола презентувала Олімпійську енциклопедію, наголосивши про те, що в ній можна знайти всі відповіді на запитання про будь який вид спорту.

Інші новини

ukУкраїнська