Кращі лучники світу змагались у Анталії

03/06/2015

6-31 травня 2015р. у Анталії (Туреччина) відбувся ІІ етап Кубка світу зі стрільби з лука.
Як звично в останні роки, турнір кращих лучників світу пройшов за переваги корейських робінгудів. Вони відзначилися переможними дублями як у чоловіків (Сюнгьюн ЛіВуїн Кім), так і у жінок (Місун ЧойБо Бе Кі) та перемогли у змаганнях змішаних команд.
У командній першості серед чоловіків корейці поступились китайцям, а у жінок – японкам.
Кращим серед українців був олімпійський чемпіон ПекінаВіктор Рубан, який посів 9 місце. У 1/8 фіналу харків’янин поступився іспанцю Гарсіа Альваріно 2:6.
Вихованці Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип. 2012р.) та Маркіян Івашко (вип. 1996р.) зупинились відповідно на 17 і 33 місцях. У 1/16 фіналу Георгій (на фото) поступився бронзовому призеру американцю Колліну Клімічеку 4:6, а Маркіян – його співвітчизнику Бреді Елісону1:7.
У командній першості українці також дев’яті. У 1/8 фіналу вони не зуміли справитись із збірною Китайського Тайпею. Рахунок зустрічі 1:5.
Краща серед українок Дарія Павліченко з Харкова посіла 33 місце в турнірі жінок. Командою збірна України дев’ята. У 1/8 фіналуЛідія СіченіковаАнастасія Павлова і Вероніка Марченкоспіткнулись на тому ж Тайпею 1:5.

Інші новини

ukУкраїнська