Cемеро львів’ян у складі збірної України з фехтування змагатимуться на Євро-2015

04/06/2015

Українські фехтувальники визначилися зі складом на чемпіонат Європи 2015 року. За нагороди Євро-2015 боротимуться і 24 вітчизняних мушкетери, серед яких семеро львів’ян.

З 5 по 10 червня найсильніші фехтувальники Старого Світу зберуться в швейцарському місті Монтре, де будуть боротися за медалі європейської першості-2015.

До Швейцарії наша держава делегує потужний склад, інформує офіційний сайт Федерації фехтування України.

Заявка нашої команди нараховує 24 спортсмени, серед яких Олімпійська чемпіонка Пекіну-2008, бронзова призерка Лондона-2012, лідер світового рейтингу шаблісток Ольга Харлан з Миколаєва та олімпійська чемпіонка Ігор-2012 з фехтування на шпагах, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Яна Шемякіна.

Окрім учениці заслуженого тренера України Андрія Орліковського на Євро-2015 змагатимуться ще шестеро вихованців львівської школи фехтування. Разом з Яною Шемякіною у турнірі шпажисток виступатимуть Анфіса Почкалова і Анастасія Івченко. На доріжки континентальної першості вийде і квартет рапіристів зі столиці Галичини: Ростислав Герцик, Пилип Колесніков, Клод Юнес та Олександра Сенюта.

Відзначимо, на чемпіонаті Європи традиційно будуть розіграні 12 комплектів нагород: в індивідуальних та командних першостях з фехтування на рапірах, шаблях та шпагах серед чоловіків та жінок.

Нагадаємо, що на минулорічній європейській першості українці здобули дві медалі.

В індивідуальній першості Ольга Харлан принесла збірній медаль найвищого ґатунку, а разом з партнерками по збірній – Ольгою Жовнір, Оленою Вороніною та Галиною Пундик виборола ще й «бронзу» в командних змаганнях.

Склад збірної України з фехтування на Євро-2015:

Рапіра (чоловіки): Ростислав Герцик, Пилип Колесніков, Андрій Погребняк, Клод Юнес.

Рапіра (жінки): Катерина Ченцова, Ольга Лелейко, Анастасія Московська, Олександра Сенюта.

Шабля (чоловіки): Андрій Ягодка, Дмитро Бойко, Дмитро Пундик, Євген Стаценко

Шабля (жінки): Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька, Олена Вороніна.

Шпага (чоловіки): Богдан Нікішин, Анатолій Герей, Максим Хворост, Дмитро Карюченко.

Шпага (жінки): Яна Шемякіна, Олена Кривицька, Анфіса Почкалова, Анастасія Івченко.

zik.com.ua

Інші новини

ukУкраїнська