Під час візиту до Львова Надзвичайного і Повноважного Посла Китайської Народної Республіки в Україні презентовано розвиток сфери спорту Львівщини

17/06/2015

Нещодавно під час робочого візиту до міста Львова китайської делегації на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Джаном Сиюнем, поруч з іншими галузями, було презентовано й розвиток сфери спорту Львівщини. З такою презентацією виступив начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода, запросивши китайських колег до організації і проведення на території Львівщини окремих крупних спортивних заходів, обміну досвідом діяльності спортивних організацій, спеціалізованих навчальних закладів, проведення спільних наукових досліджень в галузі спорту, а зацікавлені компанії до модернізації спортивної інфраструктури, матеріально-технічної складової тощо. Своєю чергою Надзвичайного і Повноважного Посла КНР в Україні Джана Сиюня зацікавили можливості проведення у Львові престижного матчу між українською шахісткою Марією Музичук та попередньою світовою чемпіонкою китаянкою Хоу Іфань.

На знак поваги Юрій Майборода вручив представникам китайської делегації тематичні вимпели та подарункові книги з історії спорту від НОК України.

Назагал Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Джан Сиюнь розповів, що китайців дуже цікавлять західні області України. “Наші відносини між державами, наша співпраця підійшла до того, щоб розпочинати новий старт, – сказав Джан Сиюнь. – Проекти, які працювали слід реалізовувати надалі, але уже сьогодні організовуються і нові перспективи для двосторонньої співпраці”.

Інші новини

ukУкраїнська