Львівський лучник Георгій Іваницький – бронзовий призер І Європейських ігор в Баку

17/06/2015

17 червня 2015 року на І Європейських іграх в Баку (Азербайджан) в стрільбі з лука розіграно перший комплект нагород в командних змаганнях серед змішаних пар.

У цій дисципліні національну збірну команду України представляв тандем кращих лучників команди за кваліфікацією, а саме  представник Львівщини Георгій Іваницький (4 місце в кваліфікації) та спортсменка з Чернівецької області Лідія Січенікова (10 місце в кваліфікації), що забезпечило команді 4 місце в кваліфікації.

В 1/8 стадії змагань збірна команда України з рахунком 6 : 0 впевнено  перемагає збірну Фінляндії.

В наступному етапі змагань збірна України не залишила жодних шансів збірній команді Росії, та з рахунком 6 : 0 у сеті проходить у півфінал цих престижних змагань.

За вихід у фінал збірна України поступилася лідерам кваліфікації – збірній команді Італії з рахунком 5:1.

У матчі за бронзові нагороди, не зважаючи на всі зусилля збірної Словенії, зрівняти рахунок у сеті, українські лучники Г.Іваницький та Л.Січенікова з рахунком 5 (36, 37, 36) : 1 (35, 36, 36) здобувають бронзові нагороди на І Європейських Іграх в командних змаганнях зі стрільби з лука серед змішаних пар.

Перемогу в цій дисципліні святкувала збірна Італії, срібні нагороди  у збірної Грузії.

Сьогодні також відбувся перший етап командних змагань серед чоловіків та жінок.

Відтак чоловіча збірна команда України в складі львів’ян Георгія Іваницького, Маркіяна Івашка та харків’янина Віктора Рубана з рахунком 6 : 2 здобули перемогу над збірною Словенії та пройшли в наступне коло командних змагань, де на нашу дружину очікує зустріч зі збірною командою Італії.

Не відстали від хлопців й чарівні представниці збірної команди України: Лідія Січенікова (Чернівецька обл.), Анастасія Павлова (Херсонська обл.) та львів’янка Вероніка Марченко, які також здолали своїх суперниць – збірну команду Нідерландів з рахунком 5 : 3.

В 1/4 змагань на українських дівчат очікує зустріч зі збірною командою Грузії.

Владлен Новаковський – провідний тренер збірної  команди України зі стрільби з лука

Інші новини

ukУкраїнська