Шановні друзі!

23/06/2015

Щиро вітаю з нагоди Олімпійського Дня!

День народження-відродження сучасного Олімпійського руху надзвичайно важлива подія у житті всього людства ,і безумовно, в нашому професійному житті. У цей день особливо хочеться радіти з того, що доля подарувала можливість кожного з нас долучитися до такої важливої і корисної справи як розбудова олімпійського руху, участі у організаційній роботі щодо підготовки атлетів до участі в Олімпійських іграх, а потім, і у безпосередній роботі з організації пропаганди олімпійських ідеалів та дивовижних результатів атлетів, які вони демонструють на спортивних майданчиках Олімпійських ігор. Все це дає людству і особливо молодому поколінню яскравий приклад самореалізації, участі у творенні щасливої історії своєї Батьківщини і світу.

Сьогодні цей День особливий ще й тому, що відбуваються І-і літні Європейські ігри на яких атлети нашої країни досить вдало виступають і прославляють Рідну Україну власними подвигами.

Шановні друзі! Радійте з того, що ВИ і всі МИ є учасниками цієї позитивної історії.

Щиро бажаю ВАМ здоров’я, миру, благополуччя, достатку та злагоди і, як того воліє один із фундаментальних принципів Олімпізму: РІВНОВАГИ ТІЛА, ВОЛІ, РОЗУМУ І ДУХУ!

З великою повагою і вдячністю,

голова комісії НОК України по зв’язках з осередками     В.О.Ковальов

Інші новини

ukУкраїнська