Всеукраїнська акція «Олімпійське літо» успішно триває на Львівщині

01/07/2015

30 червня 2015 року у дитячому таборі оздоровчо-лікувального комплексу “Ровесник” поблизу міста Червонограда на Львівщині вдало відбувся спортивно-масовий захід у рамках фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей в літній канікулярний період та заходів в оздоровчих таборах „Олімпійське літо”.

Діти мали можливість показати свою вправність у таких дисциплінах:  футбол, плавання, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки.

На урочистому відкритті з привітальним словом виступили – начальник відділу молоді та спорту Червоноградської міської ради Валерій Гаврилюк, директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Вадим Климович, директор комплексу “Ровесник” Василь Карвацький та головний суддя заходу – Надія Хомин. Особливим гостем свята став учасник трьох зимових Олімпійських ігор (2004, 2008 та 2014 років) з санного спорту, стипендіат НОК України Андрій Кісь.

Загалом у спортивних змаганнях взяли участь понад 100 дітей віком від 9 до 16 років, які відпочивають й оздоровлюються у цьому одному з кращих таборів Львівщини.

Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами, медалями, кубками та цінними подарунками від Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” та відділення НОК України у Львівській області.

Інші новини

ukУкраїнська