На Львівщині завершився юнацький турнір з вільної боротьби

07/07/2015

Днями у манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у Львові під патронатом Національного олімпійського комітету України успішно завершився XІІ відкритий Всеукраїнський турнір-меморіал з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (1998-2000 р.н.), пам’яті провідних борців та тренерів Львівщини.

Цьогорічний турнір у Львові був національним етапом підготовки до участі в кадетському чемпіонаті Європи з боротьби вільної (04-09.08.2015 р., м.Суботица, Сербія).

Загалом змагалися 120 юних спортсменів – представників збірних команд Одеської, Житомирської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської, Харківської, Хмельницької, Донецької, Полтавської областей України, вихованці спортивних шкіл Львівщини, а також команда Словаччини.

Для Львівщини такі змагання є традиційними й проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2015 рік за активної підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, управління сім’ї, молоді та спорту міської ради, обласної організації ФСТ «Спартак», обласного відділення НОК України, обласної федерації вільної боротьби та СДЮШОР «Спартаківець».

На урочистій церемонії відкриття змагань учасників турніру вітали заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, відповідальний секретар обласного відділення НОК України Оксана Вацеба, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради Володимир Шнайдер, начальник навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України Руслан Сеник, голова ЛОО ФСТ «Спартак» Віктор Первачук, призерка перших Європейських ігор в Баку Тетяна Лавренчук, чемпіон Європи, володар кубку світу Микола Петренко.

Переможці та призери змагань серед юнаків:

Вагова категорія до 42 кг.

1 місце – Михнюк Денис (м. Артемівськ, Донецька обл.)

2 місце – Гончаров Микита (м. Артемівськ, Донецька обл.)

3 місце – Старон Павол (Словаччина)

3 місце – Гайдар Олег (м. Харків)

Вагова категорія до 46 кг.

1 місце – Марченко Віталій (м. Харків)

2 місце – Алієв Мухамед (м. Харків)

3 місце – Демкович Андрій (м. Теребовля, Тернопільська обл.)

3 місце – Бебко Олександр (м. Збараж, Тернопільська обл.)

Вагова категорія до 50  кг.

1 місце – Блясецький Валентин (с.Джурів, Івано-Франківська обл.)

2 місце – Керімов Каміль (м. Харків)

3 місце – Ільницький Василь (м. Тернопіль)

3 місце – Євсєєнко Олександр (м. Харків)

Вагова категорія до 54 кг.

1 місце – Никифорук Ігор (с. Джурів, Івано-Франківська обл.)

2 місце – Рибін Володимир (м. Львів)

3 місце – Миронюк Олександр (м. Хмельницький)

3 місце – Везір Павло (м. Харків)

Вагова категорія до 58 кг.

1 місце – Абрамян Геворг (м. Харків)

2 місце – Доманіч Даніел (Словаччина)

3 місце – Абрамюк Валентин (с. Джурів, Івано-Франківська обл.)

3 місце – Бороган Денис (м. Харків)

Вагова категорія до 63 кг.

1 місце – Терзі Григорій (м. Одеса)

2 місце – Михнюк Дмитро (м. Харків)

3 місце – Гурський Михало (м. Долина, Івано-Франківська обл.)

3 місце – Неровний Дмитро (м. Хмельницький)

Вагова категорія до 69 кг.

1 місце – Гаджимагомедов Магомед (м. Лубни, Полтавська обл.)

2 місце – Михальський Олександр (м. Збараж, Тернопільська обл.)

3 місце – Шевчук Сергій (м. Хмельницький)

Вагова категорія до 76 кг.

1 місце – Василишин Назар (смт. Щирець, Львівська обл.)

2 місце – Іванков Олександр (м. Артемівськ, Донецька обл.)

3 місце – Корснак Самуель (Словаччина)

3 місце – Михайловський Роман (м.Хмельницький)

Вагова категорія до 85 кг.

1 місце – Курій  Максим (м. Львів)

2 місце – Пехна Доменік (Словаччина)

3 місце – Шабан Тарас (м. Стрий, Львівська обл.)

3 місце – Нарадчук Віталій (с. Джурів, Івано-Франківська обл.)

Переможці та призери змагань серед дівчат:

Вагова категорія до 38 кг.

1 місце – Прокопович Софія (м. Стрий, Львівська обл.)

2 місце – Хоменець Олександра (м. Трускавець, Львівська обл.)

3 місце – Пархомець Ірина (м. Олевськ, Житомирська обл.).

Вагова категорія до 40 кг.

1 місце – Сєдих Євгенія (м. Артемівськ, Донецька обл.)

2 місце – Логвиненко Анастасія (м. Харків)

3 місце – Шеремета Софія (м. Трускавець, Львівська обл.)

Вагова категорія до 43  кг.

1 місце – Бабіцька Вікторія (м. Львів)

2 місце – Міклош Вікторія (м. Львів)

3 місце – Назарчук Світлана (м. Калуш, Івано-Франківська обл.)

Вагова категорія до 46  кг.

1 місце – Рябоволова Вероніка (м. Львів)

2 місце – Алпеєва Анастасія (м. Львів)

3 місце – Трофимчук Марія (м. Олевськ, Житомирська обл.)

Вагова категорія до 49  кг.

1 місце – Заяць Тетяна (м. Львів)

2 місце – Саксон Вікторія (м. Винники, Львівська обл.)

Вагова категорія до 52 кг.

1 місце – Сорока Яна (м. Львів)

2 місце – Загайська Ольга (м. Львів)

3 місце – Сивак Аліна (м. Львів)

Вагова категорія до 56 кг.

1 місце – Сич Дарина (м. Хмельницький)

2 місце – Зелених Катерина (м. Артемівськ, Донецька обл.)

3 місце – Чудик Оксана (м. Львів)

Вагова категорія до 60 кг.

1 місце – Боженко Анастасія (м. Львів)

2 місце – Вовчак Романа (м. Львів)

3 місце – Лавренчук Анастасія (м. Львів)

Вагова категорія до 70 кг.

1 місце – Левицька Аліна (м. Бурштин (Івано-Франківська обл.)

2 місце – Шостацька Христина (м. Хмельницький)

3 місце – Шишак Софія (м. Львів)

3 місце – Туровчак Дарина (м. Львів)

Інші новини