Молоді важкоатлети Львівщини успішно виступили в чемпіонаті України

09/07/2015

Нещодавно в місті Скадовську Херсонської області завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді віком до 23 років.

В змаганнях серед чоловіків взяли участь збірні 19 областей України, серед яких команда Львівської області посіла 1 загальнокомандне місце (452 очки), випередивши спортсменів Донеччини (424 очки) та Запорізької області (370 очок).

В загальнокомандному заліку серед 18 жіночих збірних, команда Львівщини посіла 8 місце (217 очок). Кращими на цих змаганнях були важкоатлетки Харківської (504 очки), Херсонської (426 очок) та Донецької (345 очок) областей.

Загалом команда Львівщини виборола п’ять нагород (3 срібні та 2 бронзові). В складі Львівської області серед кращих відзначилися: Нагорнюк Діана (м. Львів), Гоза Володимир, Олевич Віталій (м. Жидачів) (срібна медаль); Гордишинський Артур (м. Жидачів), Клюшник Богдан (м. Львів) (бронзова медаль).

Паралельно з цим чемпіонатом у Скадовську відбулися представницькі міжнародні змагання, присвячені пам’яті Якова Куценка. На цьому турнірі відзначився уславлений львівський важкоатлет Ігор Шимечко, який впевнено здобув перемогу в ваговій категорій понад 105 кг.