Молоді важкоатлети Львівщини успішно виступили в чемпіонаті України

09/07/2015

Нещодавно в місті Скадовську Херсонської області завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді віком до 23 років.

В змаганнях серед чоловіків взяли участь збірні 19 областей України, серед яких команда Львівської області посіла 1 загальнокомандне місце (452 очки), випередивши спортсменів Донеччини (424 очки) та Запорізької області (370 очок).

В загальнокомандному заліку серед 18 жіночих збірних, команда Львівщини посіла 8 місце (217 очок). Кращими на цих змаганнях були важкоатлетки Харківської (504 очки), Херсонської (426 очок) та Донецької (345 очок) областей.

Загалом команда Львівщини виборола п’ять нагород (3 срібні та 2 бронзові). В складі Львівської області серед кращих відзначилися: Нагорнюк Діана (м. Львів), Гоза Володимир, Олевич Віталій (м. Жидачів) (срібна медаль); Гордишинський Артур (м. Жидачів), Клюшник Богдан (м. Львів) (бронзова медаль).

Паралельно з цим чемпіонатом у Скадовську відбулися представницькі міжнародні змагання, присвячені пам’яті Якова Куценка. На цьому турнірі відзначився уславлений львівський важкоатлет Ігор Шимечко, який впевнено здобув перемогу в ваговій категорій понад 105 кг.

Результати виступів членів збірної команди Львівської області:

Чоловіки

Вагова категорія 62 кг:

4 місце – Остафійчук Роман (тренер Братко С.).

6 місце – Махмудов Мурат (тренер Єсін С.).

9 місце – Махмудов Олег (тренер Єсін С.).

13 місце – Ковальчук Андрій (тренер Єсін С.).

Вагова категорія 69 кг:

3 місце – Гордишинський Артур (тренери Гентош А., Гентош В.).

8 місце – Калапач Василь (тренер Єсін С.).

Вагова категорія 77 кг:

8 місце – Козак Роман (тренери Бутенко Ю., Братко С.).

9 місце – Іринчук Роман (тренери Гентош А., Гентош В.).

Вагова категорія 85 кг:

2 місце – Олевич Віталій (тренери Гентош А., Гентош В.).

Вагова категорія 94 кг:

2 місце – Гоза Володимир (тренери Гентош А., Гентош В., Мацьоха І.).

5 місце – Закашевський Павло (тренер Плюта В.).

Вагова категорія +105 кг.:

3 місце – Клюшник Богдан (тренери Бутенко Ю., Кононенко В.).

Жінки

Вагова категорія 48 кг:

4 місце – Коробова Вікторія (тренер Братко С.).

6 місце – Заяць Ольга (тренери Товстоног О., Розторгуй М., Науменко В.).

7 місце – Пономарьова Ізабелла (тренер Білобровський М.).

Вагова категорія 75 кг:

2 місце – Нагорнюк Діана (тренери Гордійчук В., Кононенко В., Товстоног О.).

http://sport-oda.lviv.ua/

Інші новини