Нещодавно в місті Скадовську Херсонської області завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді віком до 23 років.
В змаганнях серед чоловіків взяли участь збірні 19 областей України, серед яких команда Львівської області посіла 1 загальнокомандне місце (452 очки), випередивши спортсменів Донеччини (424 очки) та Запорізької області (370 очок).
В загальнокомандному заліку серед 18 жіночих збірних, команда Львівщини посіла 8 місце (217 очок). Кращими на цих змаганнях були важкоатлетки Харківської (504 очки), Херсонської (426 очок) та Донецької (345 очок) областей.
Загалом команда Львівщини виборола п’ять нагород (3 срібні та 2 бронзові). В складі Львівської області серед кращих відзначилися: Нагорнюк Діана (м. Львів), Гоза Володимир, Олевич Віталій (м. Жидачів) (срібна медаль); Гордишинський Артур (м. Жидачів), Клюшник Богдан (м. Львів) (бронзова медаль).
Паралельно з цим чемпіонатом у Скадовську відбулися представницькі міжнародні змагання, присвячені пам’яті Якова Куценка. На цьому турнірі відзначився уславлений львівський важкоатлет Ігор Шимечко, який впевнено здобув перемогу в ваговій категорій понад 105 кг.
Результати виступів членів збірної команди Львівської області:
Чоловіки
Вагова категорія 62 кг:
4 місце – Остафійчук Роман (тренер Братко С.).
6 місце – Махмудов Мурат (тренер Єсін С.).
9 місце – Махмудов Олег (тренер Єсін С.).
13 місце – Ковальчук Андрій (тренер Єсін С.).
Вагова категорія 69 кг:
3 місце – Гордишинський Артур (тренери Гентош А., Гентош В.).
8 місце – Калапач Василь (тренер Єсін С.).
Вагова категорія 77 кг:
8 місце – Козак Роман (тренери Бутенко Ю., Братко С.).
9 місце – Іринчук Роман (тренери Гентош А., Гентош В.).
Вагова категорія 85 кг:
2 місце – Олевич Віталій (тренери Гентош А., Гентош В.).
Вагова категорія 94 кг:
2 місце – Гоза Володимир (тренери Гентош А., Гентош В., Мацьоха І.).
5 місце – Закашевський Павло (тренер Плюта В.).
Вагова категорія +105 кг.:
3 місце – Клюшник Богдан (тренери Бутенко Ю., Кононенко В.).
Жінки
Вагова категорія 48 кг:
4 місце – Коробова Вікторія (тренер Братко С.).
6 місце – Заяць Ольга (тренери Товстоног О., Розторгуй М., Науменко В.).
7 місце – Пономарьова Ізабелла (тренер Білобровський М.).
Вагова категорія 75 кг:
2 місце – Нагорнюк Діана (тренери Гордійчук В., Кононенко В., Товстоног О.).
http://sport-oda.lviv.ua/