Щирі вітання з нагоди 25-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України!

16/07/2015

Олімпійська родина та весь спортивний актив Львівщини вітає усіх з Днем 25-ї річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України. Цей день вважається поворотним пунктом у сучасній історії України, в який здійснилася споконвічна мрія українського народу про свободу та незалежність.

Бажаємо, щоб ваша праця на благо рідної Батьківщини та українського народу завжди була плідною та натхненою і дарувала вам лише радість та задоволення. Нехай тверда віра в краще майбутнє окрилює Вас на нові звершення та добрі починання в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України.

Довідка:

16 липня 1990 року Верховна Рада Української РСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Прийняття цього акту стало першим кроком до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель.

У преамбулі Декларації підкреслювалося, що Верховна Рада УРСР проголошує суверенітет України як «верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади республіки в межах її території, незалежність і рівноправність у зовнішніх відносинах».

Інші новини

ukУкраїнська