Завершилася чергова обласна нарада за допомогою скайп-зв’язку

17/07/2015

За головування начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Юрія Майбороди 16 липня ц.р. завершилася планова скайп-нарада з керівниками структурних підрозділів молоді та спорту районних державних адміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення Львівщини.

Під час обласної скайп-наради обговорено підсумки проведення в районах та містах області спортивно-масових заходів в рамках Всеукраїнських акцій «Свято олімпійського прапора» та Всеукраїнського олімпійського дня (на виконання доручень заступника голови облдержадміністрації Ю.Т.Підлісного від 28 квітня та 22 травня ц.р.); розглянуто хід реалізації обласної програми «Дитячий ігровий майданчик у сільській місцевості»; обговорено питання про підготовку до проведення заходів з нагоди відзначення Дня Незалежності України; відзначення у 2016 році ювілейних дат, пов’язаних з постатями Івана Франка та Михайла Грушевського; питання про дотримання санітарно-гігієнічних вимог під час проведення молодіжних вишкільних таборів; про ефективне та економне використання бюджетних коштів, дотримання бюджетної дисципліни та ін.

За участю головного спеціаліста управління олімпійського руху НОК України Вікторії Веселової, яка нещодавно повернулася з Баку, проаналізовано основні підсумки виступів спортсменів Львівщини в Перших Європейських Іграх 2015 року (Азербайджан, Баку).

В нараді взяли участь начальники відділів управління та директори обласних центрів «Інваспорт», «Спорт для всіх», відділення НОК України у Львівській області.

Інші новини

ukУкраїнська