Відбулася чергова обласна скайп-нарада

24/07/2015

23 липня ц.р. за головування начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Юрія Майбороди відбулася чергова обласна скайп-нарада, учасники якої обговорили питання про хід реалізації обласної програми «Дитячий ігровий майданчик у сільській місцевості», стану паспортизації спортивних споруд у Всеукраїнському електронному реєстрі спортивних споруд; питання про висвітлення проблематики національно-патріотичного виховання молоді на сайтах райдержадміністрацій, про хід проведення в таборах області Всеукраїнського заходу «Олімпійське літо», про інформацію від Національної Служби посередництва і примирення та ін.

Ю.Майборода поінформував також про підготовку до проведення семінару-наради з керівниками структурних підрозділів молоді та спорту Донецької, Івано-Франківської, Луганської, Львівської обласних та відповідних районних державних адміністрацій; про створення громадської ради і експертної групи при управлінні, про зустріч із членами профільної комісії при Громадської ради ЛОДА.

В нараді взяли участь начальники відділів управління та директори обласних центрів «Інваспорт», «Спорт для всіх», відділення НОК України у Львівській області.

Інші новини

ukУкраїнська