На Жовківщині успішно відбулися представницькі велосипедні змагання

09/09/2015

Нещодавно з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України, Всеукраїнського «Оліміпйського уроку» та в рамках спортивно-масових заходів „Вело Україна” у місті Жовква на Львівщині успішно завершився відкритий чемпіонат Львівської області з велосипедного спорту на шосе.

Такі змагання відбулися в стародавній Жовкві чотирнадцятий рік поспіль на вшанування пам’яті Заслуженого тренера України Збігнєва Керницького, людини, яка започаткувала розвиток велосипедного спорту в Жовкві, виховала цілу плеяду знаменитих та титулованих велосипедистів, прославивши рідне місто на всеукраїнському, європейському та міжнародному рівнях.

Організаторами змагань виступили: управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівська обласна федерація велосипедного спорту, Жовківська райдержадміністрація, відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Головний суддя змагань: суддя національної категорії Володимир Набойщіков (м. Львів), головний секретар: суддя національної категорії Катерина Яковлєва (м. Львів).

На урочистій церемонії відкриття перед будівлею Жовківської районної ради та Жовківської райдержадміністрації учасників змагань вітали голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, головний спеціаліст управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Орест Куценко, представник Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Анна Давидюк, члени сім’ї Збігнєва Керницького, які побажали учасникам омріяних перемог.

У змаганнях взяли участь 130 учасників в 11 вікових групах – від юнаків до ветеранів, серед яких кращі велосипедисти Львівщини, котрі представляли команди Львова, Дрогобича, Червонограда, Сокаля, Жовкви, а також та команди гостей з Ужгорода, Луцька, Тернополя та м. Грубешів з Республіки Польща. До Жовкви з’їхалися також й колишні вихованці З. Керницького, згадуючи добрим словом його тренерську працю.

Серед переможців в чемпіонаті Львівської області виявилися:

В індивідуальній гонці на 10 км. серед дівчат 2001 р.н. та молодші – Лемко Вероніка, КДЮСШ ім.Кутенка (Львів);

В індивідуальній гонці на 10 км., гонці критеріум на 12 км. серед дівчат 1999 – 2000 р.н. – Ямельницька Марія, СДЮШОР «Медик» (Дрогобич);

В індивідуальній гонці на 10 км. серед юніорок – Прийма Софія, КДЮСШ ім.Кутенка (Львів);

В індивідуальній гонці на 10 км., гонці критеріум на 12 км. серед юнаків 2001 р.н. та молодші  – Ганзін Андрій, Обласна ДЮСШ, м.Жовква;

В індивідуальній гонці на 10 км. серед юнаки 1999-2000 р.н. – Канака Мар’ян, ДЮСШ «Іскра» – ЛУФК м.Львів;

В індивідуальній гонці на 10 км., гонці критеріум на 28 км. серед юніорів –  Поляков Юрій, ДЮСШ «Медик» – ЛУФК, м.Дрогобич;

В індивідуальній гонці на 10 км. серед чоловіків – ветерани 30-39 років –  Клекоцюк Володимир, м.Луцьк;

В індивідуальній гонці на 10 км. серед чоловіків – ветерани 40-49 років – Стецьків Юрій м.Львів;

В індивідуальній гонці на 10 км. серед чоловіків – ветерани 50-59 років – Процько Павло м. Львів;

В індивідуальній гонці на 10 км. серед чоловіків – ветерани 60 років та старші – Пазяк Йосип, м. Львів;

В гонці критеріум на 12 км. серед дівчат 2001 р.н. та молодші – Лукачук Соломія, ДЮСШ «Іскра», м.Львів;

В гонці критеріум на 28 км. серед чоловіків-ветерани 30-49 р. – Рябцев Володимир, м. Львів;

В гонці критеріум на 20 км. серед юнаків 1999-2000 р.н. – Покойовий Назар, м.Тернопіль;

В гонці критеріум на 20 км. серед юніорок  – Бірюкова Юлія, КДЮСШ ім.Кутенка – ЛУФК, м.Львів;

В гонці критеріум на 20 км. серед чоловіків-ветерани 50 р. та старші – Процько Павло, м.Львів

Інші новини

ukУкраїнська