В Трускавці святково відзначено День фізичної культури та спорту

14/09/2015

11 вересня  2015 р. у місті Трускавці на Львівщині виявилося насиченим на спортивні події з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту та старту Всеукраїнського Олімпійського уроку й Олімпійського тижня.

Загальне керівництво спортивно-масового заходу здійснював відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради. Організацією та проведення змагань займалися відділ культури Трускавецької міської ради та суддівська колегія з числа тренерів  ДЮСК «Спортовець».

На урочистому відкритті учасників спортивного свята вітав заступник міського голови м. Трускавця Юрій Яворський, який побажав усім хорошого настрою, міцного здоров’я та перемог у спорті та в житті.

Відтак на Майдані Незалежності успішно проведено легкоатлетичний пробіг «За мир та єдність України» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Головний суддя змагань – Ігор Гургула. Легкоатлетичному пробігу передували показові виступи вихованців Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» та дитячо-юнацької спортивної школи з вільної боротьби «Спартаківець». А вихованці Будинку учнівської творчості міста змагались на шаховому турнірі з швидкісної гри. Під час підведення підсумків спортивного заходу сою майстерність та вміння демонстрували вихованці місцевої циркової студії «Каскад».

Після завершення легкоатлетичного пробігу «За мир та єдність України», заступник міського голови Юрій Яворський та в.о. завідувача у справах сім’ї, молоді та спорту Роман Коваль нагородили грамотами Трускавецької міської ради кращих працівників сфери фізичної культури і спорту за досягнуті успіхи, ініціативну творчу діяльність та сумлінне виконання професійних обов’язків, серед яких – тренери ДЮСК «Спортовець» Віктор Пічугін, Андрій Жгута, Богдан Смеречинський, заступник директора ДЮСК з навчально-виховної роботи Ігор Гургула; вчителі фізичної культури Юрій Бєлов, Ігор Макар, Олег Оринич; Заслуженого тренера ДЮСШ «Спартаківець» Петро Білас та ін.

Також почесні грамоти за досягнуті спортивні успіхи отримали кращі юні спортсмени міста:

– Бєлова Ірина – багаторазова призерка Всеукраїнських турнірів та Чемпіонатів Львівщини з волейболу серед учнів 2001-2003 р.н.

– Кісак Галина – яка увійшла в п’ятірку кращих спортсменів з морського багатоборства на чемпіонаті України у молодшій віковій групі, багаторазова призерка Всеукраїнських турнірів, чемпіон Львівщини з плавання серед учнів 2000 р.н.

– Манюк Олена – багаторазова призерка Всеукраїнських турнірів, чемпіонка Львівщини з плавання серед учнів 2004 р.н.

– Побережний Ілля – багаторазовий призер Всеукраїнських турнірів, чемпіон Львівщини з вільної боротьби серед учнів 2005 р.н.

– Савка Богдан – багаторазовий призер Всеукраїнських турнірів, чемпіон Львівщини з плавання серед учнів 1998-1999 р.н.

– Царін Лев – багаторазовий призер Всеукраїнських турнірів, чемпіон Львівщини з боксу серед учнів 2001 р.н.

А переможцями та призерами міського легкоатлетичного пробігу, присвяченого Дню фізичної культури і спорту виявилися:

– серед юнаків – Гурський Роман ( НВК «СШ №2 – гімназія» ), Горічко Володимир та Шинкаренко Євген ( СШ №3 );

– серед дівчат – Кісак Галина ( СШ №1 ), Кафлик Софія та Уєчко Вікторія ( НВК «СШ №2 – гімназія» ).

Всі призери були нагороджені грамотами та медалями міського голови Руслана Козира.

Любомир Мацькович, директор ДЮСК «Спортовець»

Інші новини

ukУкраїнська