В Самборі урочисто й по-спортивному відзначили День фізичної культури і спорту й старту Всеукраїнського олімпійського уроку

14/09/2015

12 вересня ц.р. на стадіоні імені Лева Броварського у місті Самборі було святково й велелюдно. З нагоди відзначення День фізичної культури і спорту й старту Всеукраїнського олімпійського уроку, що збіглося з відзначенням Дня міста Самбора, відбувся спортивний парад та низка різноманітних масових заходів.

На заваді не став дощ, настрій в учасників був святковий. Адже спорт є рятівною силою у нашому світі. Над ним завжди майорить прапор оптимізму, тут дотримуються правил і поважають супротивника незалежно від того, на чиїй стороні перемога.

Спортивний парад розпочав заступник начальника відділу у справах молоді та спорту Самбірської міської ради Володимир Яцковський. З вітальним словом виступив міський голова Тарас Копиляк, який привітав усіх спортсменів, любителів фізичної культури і здорового способу життя із святом, зазначивши, що спорт гартує і тренує не тільки тіло, а й характер. Саме завдяки запалу і таланту наших спортсменів про м. Самбір знають не тільки в Україні, а й за її межами. Нехай наполегливість і наснага допоможуть у підкоренні нових спортивних висот на славу країни, зауважив очільник міста

Під час цього урочистого дійства було нагороджено грамотами та подяками ветеранів спорту, викладачів спортивної школи та юних спортсменів.

Відтак відбулися відкриті змагання й турніри з пляжного волейболу, футболу, міні-футболу, стрітболу, тенісу та шахів за участю місцевих спортсменів та гостей свята –  команд із сусідніх зарубіжних країн.

Інші новини

ukУкраїнська