Олімпійський урок ЛУФК провело у Стрийському парку

15/09/2015

У суботу 12 вересня 2015р. увесь колектив Львівського училища фізичної культури зібрався у Стрийському парку на Олімпійському уроці з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту.
Відкрилося спортивне свято урочистим парадом спортсменів-учасників змагань. Під звуки козацького маршу у строю крокували і новобранці училища, і вже знані спортсмени: чемпіонка Європи та світу з боротьби Ангеліна Лисак (І курс), учасник І Європейських ігор ватерполістВладислав Галясовський (11кл.), чемпіонки України – гандбольна команда УФК та інші. Почесне право підняти Державний прапор України отримала Ангеліна Лисак.
Олімпійський урок розпочався з інформації про І Європейські ігри, які цього літа проходили у столиці Азербайджану м.Баку. Серед учасників цього історичного форуму було 23-и вихованці училища, в тому числі цьогорічні випускники, майстри спорту міжнародного класу Тарас Міщук, Тетяна Кіт, Анастасія Горлова, студенти-першокурсники  Станіслав Дубелір, Павло Коростильов, Поліна Конарєва, одинадцятикласник Богдан Дзядик. Загалом вихованці училища вибороли у Баку 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди – це найкращий показник серед споріднених навчальних закладів України.
У своєму виступі директор училища, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Степан Родак наголосив, що уся діяльність закладу спрямована на активізацію ролі і значення фізичної культури і спорту, формування серед молоді мотивації до здорового способу життя, виховання її на гуманістичних ідеалах олімпізму і спортивної етики. Олімпійський дух завжди жив і живе в стінах ЛУФК. І сьогоднішні учні та студенти тільки розпочали свій шлях у великому спорті, а навчаючись в училищі отримали можливість  у майбутньому стати олімпійцями. Адже свого часу, будучи ще учнями,  на такому самому уроці у Стрийському парку збиралися олімпійські чемпіони та призери борчиня Марія Стадник,фехтувальниця Яна Шемякіна, легкоатлетка Христина Стуй,учасники зимових та літніх олімпійських форумів санкарі Олег Жеребецький, Олена Стецків, Олена Шхумова, Роман Захарків,шпажистка Анфіса Почкалова, стрибун у висоту Дмитро Дем’янюк, лучниця Катерина Палеха, борці Юлія Остапчук (сьогодні Ткач),Василь Федоришин та інші. Згадав директор і учасників юнацьких Олімпійських ігор Оксану РайтуЮрія ФедечкаРоберта МартонаПоліну КонарєвуПавла КоростильоваАнатолія Легедзу. Деякі з них цьогоріч завітали до Стрийського парку вже у якості почесних гостей. Це Оксана РайтаДмитро Демянюк та бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборства Андрій Федечко. Слово тримали Дмитро Дем’янюк та Андрій Федечко.
А далі розпочалася традиційна першість училища з легкоатлетичного кросу. Найшвидшими у суботніх стартах були:
– серед дівчат 7-8кл. – Діана Дмитришин, Катерина Козак (обидві гандбол), Анна Гінка (теніс);
– серед хлопців 7-8кл. – Василь Винницький (триатлон), Андрій Сваричевський, Андрій Чекмак (вільна боротьба);
-серед дівчат 9-10кл. – Анастасія Колосова, Руслана Война (суч. п’ятиборство), Марина Савчук (гандбол);
– серед хлопців 9-10кл. – Дмитро Кондратюк (сучасне п’ятиборство),  Олександр Михальський (вільна боротьба), Даниїл Малюга (п’ятиборство);
– серед дівчат 11кл. та І-ІІІ курсів Мар’яна Колос (вільна боротьба), Тетяна Череп, Юлія Бойчук (гандбол);
– серед хлопців 11 кл. та І-ІІІ курсівЯрослав Гурський (вільна боротьба), Владислав Сидоренко (бокс), Вадим Книшевич (п’ятиборство).
Церемонію нагородження провів директор училища разом з олімпійцями. Окрім традиційних нагород – дипломів і медалей – переможці отримали солодощі.

www.ufk.lviv.ua

Інші новини

ukУкраїнська