Всеукраїнський фінал юних олімпійців в Пуща Водиця урочисто відкрито

14/09/2015

Сьогодні, у санаторному комплексі «Пуща Озерна», що під Києвом, урочисто відкрився фінал Всеукраїнського проекту #ТиЛідер: Твори! Вивчай! Перемагай!

У церемонії відкриття взяли участь уславлені олімпійці Сергій Бубка, Ірина Мерлені, Олексій Торохтій, Олена Костевич, Вікторія Терещук, Альона Пахольчик, Олена Говорова, Анна Сорокіна та Антон Кузнецов.

Відкриття відповідало всім канонам справжніх Олімпійських ігор – підняття прапора, клятва спортсмена, тренера і судді, запалення олімпійського вогню та парад команд.

«Приємно, що традиція вшановувати найкращих спортивних дітей продовжується. Хочу побажати вам вести боротьбу поважаючи свого суперника та залишатись лідерами по життю. Досягайте поставлених цілей та впевнено крокуйте до своєї мети», – побажав головний олімпієць країни.

Слова привітання для юних олімпійців прозвучали і від заступника міністра молоді та спорту Ігоря Гоцула, голови Офісу Координатора Системи ООН в Україні Ван Нгуен, генерального директора компанії «Кока-Кола Україна» Роджер Гонтлі, віце-президента зі зв’язків з громадськістю групи Євразія та Африка компанії «Кока-Кола» Хемія Бенкс, заступника міжнародного координатора проекту New World (Стамбул) Сейди Алпей, директора ск «Пуща Озерна» Ростислава Драпушка.

Після всіх урочистостей олімпійці роздали чимало автографів та зробити безліч фотосвітлин, які назавжди залишаться на згадку про цей чудовий день.

Вже сьогодні для команд відбудеться перший конкурс «Презентація», де вони перед суддями та своїми новими друзями покажуть свої творчі, спортивні та музичні здібності.

Інші новини

ukУкраїнська