Україна офіційно підтвердила участь в Олімпійських іграх

17/09/2015

Під час засідання Виконкому Національного олімпійського комітету України президент НОК Сергій Бубка підписав офіційний документ, який підтверджує участь України в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року в бразильському Ріо-де-Жанейро.

Саме підпис головного олімпійця країни засвідчує те, що національна команда братиме участь у найголовніших стартах чотириріччя.

Відзначимо, у засіданні Виконкому НОК взяв участь Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Наразі триває ліцензійний відбір на участь в Олімпіаді, який завершиться на початку літа наступного року.

Вже 105 спортсменів з 17 видів спорту (кульова стрільба, важка атлетика, стрибки у воду, синхронне плавання, сучасне п’ятиборство, стендова стрільба, бокс, стрільба з лука, кінний спорт, велоспорт-маунтенбайк, плавання, боротьба вільна, веслування на байдарках і каное, легка атлетика, художня гімнастка, боротьба греко-римська, академічне веслування) вибороли право участі у Іграх (зі списком можна ознайомитись на сайті НОК України за посиланням: http://noc-ukr.org/olympic/games/rio-2016/olimpiyski-licenzii/ ).

Остаточний склад збірної України буде затверджений Виконкомом Національного олімпійського комітету України за підсумками ліцензійного відбору та за пропозиціями національних олімпійських федерацій наприкінці липня 2016 року.

«Національний олімпійський комітет надає максимальне сприяння спортсменам, тренерам, національним федераціям у підготовці до Олімпійських ігор. За цей олімпійський цикл фінансова та матеріальна підтримка від НОК федераціям з олімпійських видів спорту становила близько 58 млн. грн. Ми виплатили іменних стипендій спортсменам і тренерам на підготовку до Олімпійських ігор на загальну суму понад 10 млн. грн. – сказав Сергій Бубка.

«В цей непростий час особливо важливо об’єднатись, консолідувати усі зусилля та ресурси, щоб підтримати Міністерство молоді та спорту і національні олімпійські федерації й забезпечити належну підготовку наших атлетів до найголовніших спортивних стартів чотириріччя», – наголосив президент НОК.

noc-ukr.org


Інші новини

ukУкраїнська