У Львові успішно завершились 52-і міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь 2015»

16/09/2015

У Львові на стадіоні навчально-спортивної бази обласної організації ФСТ «Динамо» успішно завершилися найдавніші спортивні змагання, які від 1964 року проводяться саме у Львові й які є одними із найпрестижніших турнірів Європи та України зі стрільби з лука – 52-і Міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь – 2015».

Цього року у змаганнях «Золота осінь 2015» взяли участь 213 лучників, які представляли збірні команди: Азербайджану, Республіки Польщі, 11 областей України та м. Києва.

Організатори змагань: Міністерство молоді та спорту України, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, Федерація стрільби з лука України, відділення НОК України у Львівській області, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівська обласна федерація стрільби з лука, обласна організація ФСТ «Динамо» України.

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед жінок стали:

1 місце – мс Трапезнікова Соломія – Львів, Львівське УФК – ЗСУ

2 місце – мсмк Сенюк Ольга – Азербайджан

3 місце – мс ШАБАЛІТОВА Катерина – Львів, ШВСМ – Динамо

За краще технічне виконання пострілу організаторами змагань та Федерацією стрільби з лука України було відзначено майстра спорту зі Львова Трапезнікову Соломію, яку було визнано кращою спортсменкою турніру за технічним виконання пострілу.

Серед чоловіків переможцями та призерами стали:

1 місце – мсмк Гунбін Олексій – Суми, Динамо

2 місце – мсмк Куций Валентин – Суми, Динамо

3 місце – мс Бучак Остап – Львів, СДЮШОР «Електрон»-Україна

4 місце у представника збірної команди Польщі – Матеуша Огродовчіка

В командному фінальному раунді серед жінок переможцями та призерами стали:

1- місце – збірна Харківської області – 1

2- місце – Збірна команди Польщі – 2

3- місце – Львівська ШВСМ-2 в складі: мс Трапезнікова Соломія; мсмк Гнип Соломія; мс Баранюк Олена.

В командному фінальному раунді серед чоловіків переможцями та призерами стали:

1- місце – збірна Чернівецької обл. – 1

2- місце – збірна Сумської обл. -1

3- місце – збірна Харківської обл. – 1

4 місце посіла команда Львівська область-Динамо в складі: мс Попович Максим; мс Заторський Богдан; кмс Кочетов Богдан.

Кращими серед змішаних команд виявилися:

1- місце – збірна Чернівецької обл. – 1

2- місце – Львівська ШВСМ-2 в складі : мс Трапезнікова Соломія; мс Островський Михайло

3- місце – Львівська ШВСМ-1 в складі : мс Шабалітова Катерина; мсмк Мокринський Ярослав

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед дівчат стали:

1 місце – мс Мазорчук Катерина – Харків

2 місце – мс Паламарчук Тамара – Львів, Львівське УФК – ЗСУ

3 місце – мс Іванова Таісія – Львів, СДЮШОР «Електрон» – Україна

Серед юнаків переможцями та призерами стали:

1 місце – кмс Худа Антон – Львів, СДЮШОР «Електрон» – Україна.

2 місце – мс Кравчук Микита, Харківська обл.

3 місце – кмс Андрусишин Денис, м. Київ.

В командному фінальному раунді серед дівчат переможцями та призерами стали:

1- місце – Львівська область – «Електрон»-2 в складі : кмс Русин Ірина; кмс Яковенко Валерія; кмс Борзенко Ольга.

2- місце – Чернівецька обл.

3- місце – Львівська область – «Електрон»-1 в складі : мс Іванова Таісія; кмс Заставна Ірина; кмс Комарова Олександра.

В командному фінальному раунді серед юнаків переможцями та призерами стали:

1- місце – Львівська область – «Електрон»-1 в складі: кмс Худа Антон; мс Шеремет Роман; мс Кметь Ростислав.

2- місце – Харківська область -1

3- місце – Львівська область – «Електрон»-2 в складі: мс ВИНОГРАДОВ Артем; кмс Ємчик Богдан; І р. Моторнюк Арсен.

Серед змішаних команд:

1- місце – команда м.Київ

2- місце – збірна команда Польщі

3- місце – Львівська область – «Електрон» – 1 в складі : мс Іванова Таісія, кмс Худа Антон.

Під час урочистої церемонії нагородження, яка відбувалася в день відзначення професійного свята фізичної культури та спорту, було вручено посвідчення про присвоєння почесного звання «Майстер спорту України» зі стрільби з лука, а саме:

Головко Марк – м. Харків

Кравчук Микита – м. Харків

Маркова Анастасія– м. Харків

Кутовой Михайло – м. Чернівці

Курилюк Павло – м. Чернівці

Шеремет Роман – м. Львів, СДЮШОР «Електрон»

Іванова Таісія – м. Львів, СДЮШОР «Електрон»

Новаковський Владлен – провідний тренер штатної збірної команди України зі стрільби з лука

Інші новини