Загальномiський “Олiмпiйський урок” відбувся у Червонограді

17/09/2015

11 вересня на базi ЧНВК №3, однiєї iз найспортивнiших шкiл Червонограда, вiдбувся загальномiський захiд “Олiмпiйський урок”, присвячеyий Дню фiзичної культури та спорту в Українi.
Гостi спортивного свята – мiський голова I.Чудiйович, представники мiської влади, фiзкультурно-спортивний актив мiста i головнi “винуватцi” дiйства – юнi спортсмени створили справжнє свято спорту!
Розпочалось свято з урочистого вiтання з 80-рiччям заслуженому ветерану червоноградського футболу Б.С.Бiлозiру. Привiтання мiського голови та квiти ювiляру розпочали дiйство. Велика кiлькiсть номiнантiв (70!) , якi були нагородженi, свiдчить про високi результати фiзкультурно-масової та спортивної роботи в нашому мiстi.
Нагороди отримали багато представникiв спортивної галузi: вiд кращих спортсменiв мiста – до сивочолих ветеранiв, якi передають свiй досвiд юному поколiнню. А мiж номiнацiями спортивну майстернiсть презентували гiмнасти, боксери, єдиноборцi спортивних шкiл та федерацiй мiста.
Програма свята також включила в себе урочисте вiдкриття VIII сезону учнiвської футбольної Лiги та презентацiю мiського спортивного клубу “Вiват” з настiльного тенiсу.
Отже, вiтаємо всiх прихильникiв здорового способу життя та спортсменiв i фахiвцiв галузi, з Днем фiзичної культури та спорту в України!

www.chervonograd-city.gov.ua

Інші новини

ukУкраїнська