Львівська лучниця Вероніка Марченко – срібна призерка міжнародних змагань зі стрільби з лука «передолімпійський тиждень» в Ріо-де-Жанейро.

22/09/2015

В столиці Бразилії Ріо-де-Жанейро, яка у 2016 році прийматиме Ігри ХХХІ Олімпіади тривають міжнародні змагання зі стрільби з лука «Передолімпійський тиждень». Перевірити готовність олімпійської бази зі стрільби з лука в Ріо-де-Жанейро зібралися кращі атлети світу з лучного спорту.

На цьому лучному форумі також була представлена збірна команда України в складі:

Маркіян Івашко – м. Львів; Вероніка Марченко – м. Львів;

Георгій Іваницький – м. Львів; Лідія Січенікова – м. Чернівці;

Віктор Рубан – м. Харків.                                Анастасія Павлова –м. Нова Каховка.

Кращим серед представників чоловічого складу збірної України став львів’янин Маркіян Івашко, який подолавши в першому колі представника Канади Джея Ліона з рахунком 7:3, на жаль вже в наступному колі поступився лідеру кваліфікації Кім Вуджину (Корея) за вихід в 1/8 змагань. У підсумку М.Івашко посів 17 місце. Віктор Рубан та Георгій Іваницький завершили змагання на 33 місці.

В командних змаганнях чоловіча збірна України посіла VІІІ місце, подолавши в перестрілці «28» на «27» збірну команду Японії. За вихід до 1/4 змагань збірна Україна поступилась збірній команді Китайського Тайбею.

Потішила своїми здобутками жіноча збірна України в складі львів’янки Вероніки Марченко, Лідії Січенікової (Чернівецька обл.), Анастасії Павлової (Херсонська обл.), які здобувши в першому колі перемогу над збірною Італії з рахунком 6 : 4, не зупинилися на досягнутому. Вже в наступному колі українська жіноча збірна в перестрілці у сеті «28» на «27» долає чинних чемпіонок світу – збірну команду Росії. За вихід до фіналу змагань українки здобувають чергову перемогу над збірною США з рахунком 5 : 1.

У фінальному поєдинку збірна України поступившись лідерам кваліфікації – збірній команді Кореї з рахунком 6 : 0 й посіла ІІ місце на п’єдесталі пошани.

В особистому заліку львів’янка Вероніка Марченко завершила змагання на 9 місці, поступившись за вихід до 1/4 стадії змагань представниці Італії Ванесі Ланді з рахунком 6 : 2.

Завершила свій виступ на 9 місці Анастасія Павлова, яка за вихід до 1/4 поступилася партнерці по команді Лідії Січенікової з рахунком 4:6. В наступному колі на Л.Січенікову чекає зустріч з представницею США Маккензі Браун.

22 вересня 2015 року визначаться переможці змагань в особистому заліку серед чоловіків.

Владлен Новаковський, провідний тренер збірної команди України зі стрільби з лук.

Інші новини

ukУкраїнська