В Бродах відбулося спортивне свято

21/09/2015

20 вересня 2015 року в рамках відзначення Дня міста Броди та Всеукраїнського олімпійського тижня в місті Броди на Львівщині відбулося кілька помітних спортивних заходів, серед яких волейбольний турнір серед жіночих команд. У спортивному залі Бродівського педагогічного коледжу змагалися 4 команди: «Єдність» м. Броди, «Еталон» м. Броди, команда «Педколедж» та команда «Перспектива» с.Паликорови. Головним суддею змагань виступив В.Кольчицький. В цікавій боротьбі за 3 місце зустрілися команди «Перспектива» й команда «Педколедж», де з рахунком 0:2 на третю сходинку п’єдесталу піднялася команда місцевого педагогічного коледжу.

За І і ІІ місця вже традиційно змагалися команди «Еталон» і «Єдність», де в напруженій боротьбі перемогу з рахунком 0:2 здобула команда «Єдність». За підсумками змагань команди розташувалися на таких місцях:

ІV місце – команда «Перспектива» с. Паликорови

ІІІ місце – команда «Педколедж»

ІІ місце – команда «Еталон»

І місце – команда «Єдність».

За фінансової підтримки Бродівської міської ради переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

А в спортивному залі на стадіоні «Ювілейний» цього ж дня, 20 вересня 2015 року, відбувся відкритий баскетбольний турнір. Змагалися між собою команди: БК «Золочів», БК «Радивилів», БК «Оберіг» та БК «Бродівські бобри». Суддею змагань був В. Бєсков.

За результатами змагань І місце виборола команда  БК «Радивилів», ІІ місце – БК «Золочів», ІІІ місце – БК «Бродівські бобри» та IV місце – БК «Оберіг». За сприяння Бродівської міської ради  переможці та призери отримали кубки, грамоти та м’ячі.

Наталія Гудима, завідувач сектору молоді та спорту Бродівської РДА

Інші новини

ukУкраїнська